KsiążkiNews

Prezent na dzień dziecka – propozycje od Egmont

Dzień dziecka moi kochani już coraz bliżej, dlatego przychodzę do Was z pomysłem na prezent – a są to książki. Mam kilka świetnych pozycji, które na pewno spodobają się najmłodszym pociechom. Książki to zawsze idealne rozwiązanie na zabawę, czy spędzanie wspólnego czasu.
Pierwsza propozycje to książeczki z naklejkami. Idealne rozwiązanie dla maluchów 2,3latków, ale także dla starszych dzieci, gdyż oprócz 600 naklejek, znajdziemy w środku różne kreatywne zabawy i zadania. Do ich rozwiązania dzieci mogą zaprosić rodziców lub jeśli mają kłopot, po prostu zajrzeć na stronę z odpowiedziami :). Z serii 600 naklejek polecamy My Little Pony (to dla wielbicielek słodkich kucyków) oraz Trolle (książeczka inspirowana popularną bajką).

 

 

 

Smerfy – poszukiwacze zaginionej wioski to także propozycja „naklejkowo-zagadkowa”. Oprócz naklejek grubych znajdujących się na okładce książki, znajdziemy je też w środku. Te z okładki dziecko może przyczepić wszędzie – u nas ozdabiają lodówkę ;-).
Książka to zbiór łamigłówek, zagadek, oraz ciekawostek z najnowszego kinowego hitu Smerfy – poszukiwacze zaginionej wioski. My mamy wersję ze Smerfetką ale dostępna jest także bardziej chłopięca – z Papą Smerfem.

 

 

 

 

 

 

 

Ostatnia pozycja Masza i Niedźwiedź – witajcie w naszym lesie. Leśne szablony to książka również wyjątkowa, gdyż rozwija kreatywność i zdolności manualne dziecka. Zawiera ona 8 szablonów postaci. Wystarczy tylko chwycić ołówek lub pędzel w dłoń i już możemy ozdobić kartkę, zeszyt czy nawet pokój! Oprócz szablonów w książce znajdziemy ciekawostki o misiu oraz opis każdej postaci znajdującej się na stronie do odrysowania.

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Książki