Należę do grona tych osób, które lubią dostawać i dawać prezenty przydatne w domu. Owszem, gadżety są fajne, jednak na dłuższą metę są niepotrzebnym zbieraczem kurzu na półkach. Dlatego też dziś przychodzę do Was z pomysłem na prezent z okazji zbliżających się Świąt. Będzie to propozycja, która zadowoli nie jedną panią domu. Rzecz codziennego użytku, ale jakże podnosząca komfort naszych czynności – mowa tu o garnku próżniowym Happycall IH Vacuumm Pot.

Powiecie, że co jest szczególnego w zwykłym garnku na tyle, aby dać go na prezent. Otóż jest na prawdę wiele powodów. Happycall IH garnek prozniowy Vacuum Pot posiada potrójny układ niskiego ciśnienia, który powstał dzięki najlepszym rozwiązaniom technologicznym. Umożliwia on hermetyczne gotowanie, które pozwala przede wszystkim zachować smak i zapach przygotowywanych dań na dłuższy czas. Innymi słowy mąż już na klatce schodowej będzie czuł przygotowany przez żonę obiad ;).

Jednak to nie wszystko, gdyż warto wspomnieć o tym, że korpus garnka próżniowego stworzony został z wysokiej czystości aluminium i stali nierdzewnej. Garnek próżniowy jest przeznaczony do każdego rodzaju kuchenek, także tych z płytą indukcyjną. Nie ma tu obawy przed niedopasowanym prezentem do rodzaju posiadanego sprzętu przez panią domu. Macie pewność, że będzie mogła z niego korzystać na każdej kuchence. Specjalna silikonowa uszczelka połączona ze stalową obręczą w pokrywie zwiększa szczelność garnka, a jej kształt umożliwia postawienie pokrywki, co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem.

Cała konstrukcja sprawia, że garnki Happycall są odporne na korozję, zarysowania, przetarcia. Będą służyć w kuchni jeszcze przez wiele dobrych lat. Dużym ich plusem jest także łatwość w zmywaniu i utrzymaniu w czystości. Jednak najważniejszym faktem, który warto wymienić to to, że gotowanie w próżni przy pomocy garnka próżniowego, pozwala zachować w potrawach naturalny smak, a także zachować ich składniki odżywcze. Przygotowany w ten sposób posiłek staje się dawką niezbędnych witamin, jest to szczególnie ważny aspekt, jeśli z Waszej rodzinie są małe dzieci. Dzięki temu sprzętowi zyskujemy pewność, że każdy posiłek jest zdrowy i dostarcza nam to, czego potrzebujemy.

Zdradzę Wam, że sama w moim liście do Mikołaja poprosiłam o taki sprzęt, gdyż mam dość moich starych garnków. Pytanie tylko, czy byłam wystarczająco grzeczna :).

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom