ModaNews

Napo Gloves niezbędnik w zimowej garderobie

Grudzień to miesiąc, w którym moja mama obchodzi swoje urodziny. Jako, że należę do osób obdarowujących swoich bliskich prezentami użytecznymi to w tym wypadku także zdecydowałam się  na coś co na pewno się jej przyda. Mamy zimę, za oknami mróz, tak więc ciepła czapka, szalik i rękawiczki to zestaw obowiązkowy na każde wyjście. I właśnie ta ostatnia pozycja stała się idealnym prezentem dla mojej mamy.

Zdecydowałam się podarować jej skórzane rękawiczki, które znalazłam na napogloves.com. Ciężko było mi zdecydować się na jeden konkretny model, gdyż każdy miał coś w sobie, jednak wiem, że moja mama lubi kolory w dodatkach, wybór więc padł na eleganckie, skórzane rękawiczki napoRose. Są one dwukolorowe – od wewnętrznej strony czarne, natomiast na zewnątrz mają kolor czerwony (winny). Na tle innych tego typu rękawiczek wyróżnia je fakt, iż są wykonane z naturalnej jagnięcej skóry z
nową, niewidoczną i nieścieralną technologią touchscreen Napotouch. żyjemy w erze smartfonów, a więc taki dodatek w rękawiczkach jest niezwykle przydatny, gdyż ściąganie i zakładanie ich na mrozie za każdym razem jak mamy odebrać telefon jest niezwykle męczące. No i oczywiście, dłonie potrafią nieźle zmarznąć.

Jeśli chodzi o technologię dotykową Napotouch, to działa ona niezwykle
precyzyjnie. Wszystkie palce rękawiczek napo gloves są wyposażone w
nową, niewidzialną technologię dotykową, która jest kompatybilna z
ekranami dotykowymi smartfonów i tabletów, ale także bankomatów,
biletomatów i nawigacji samochodowych. To na prawdę świetne rozwiązanie,
a przy tym rękawiczki nie tracą również na wyglądzie. Prezentują się
niezwykle elegancko i stylowo. Mama byłą bardzo zadowolona z prezentu.

Jeśli szukacie prezentu stylowego, który dodatkowo będzie niezwykle funkcjonalny polecam Wam napo gloves. Znajdziecie tam nie tylko modele rękawiczek damskich, ale również męskich oraz do jazdy autem. Myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda