NewsPerfumyUroda

Pheroamore – feromony dla kobiet

Wyobraźmy sytuacje, w której Ona widzi swojego wymarzonego mężczyznę. Chciałaby przykuć jego uwagę i wykorzystać ten jedyny moment, w którym mijają się przypadkiem na ulicy. Niestety kobieta jest dość nieśmiała i nie umie wykorzystać swojego wdzięku na korzyść na niej. Przypadkowe spotkanie trwa tylko chwilkę i szansa na poznanie tego jedynego ucieka bezpowrotnie.

Jednak załóżmy, że jest sposób, aby przykuć męską uwagę. Co więcej, wcale nie musimy nic robić, a zawładniemy jego zmysłami i jego nosem. O czym mowa? Feromony Pheroamore mogą zrobić wszystko za Ciebie, a Ty spijesz tylko śmietankę.

Czym są feromony?

Feromony to naturalnie występujące związki zapachowe wydzielane przez żywe organizmy (m.in. ludzi), służące do niewerbalnej komunikacji zapachowej pomiędzy sobą. Osobniki tego samego gatunku komunikują się za ich pomocą, najczęściej po to, aby zdobyć informacje. W świecie zwierząt, samiec jest zdolny do zlokalizowania partnera właśnie po zapachu. Te środki chemiczne, wytwarzane w okresie młodości, odpowiadają za łączenie się par w okresie godowym. Ludzie również wytwarzają feromony, oczywiście odpowiednie dla naszego gatunku. Sięgnij po feromony i miej wpływ na to jak postrzegają Cię inni.

Czy feromony pachną?

Tak naprawdę feromony nie posiadają żadnego zapachu. Jednak działają i są wyczuwalne przez nasz narząd węchu, a dokładniej organ VNO (lemieszowo-nosowy) znajdujący się w naszym nosie. To feromony sprawiają, że nasz organizm zaczyna reagować w określony sposób, gdyż odbierane impulsy docierają do podwzgórza w mózgu. Wpływają na podświadomość i sprawią, że nasza wspomniana bohaterka, będzie odbierana przez swojego wymarzonego mężczyznę, jako osoba dużo bardziej atrakcyjna seksualnie, niż w przypadku użycia zwykłych perfum.

Feromony damskie Pheroamore

Działanie Pheroamore jest intensywne i długie. Po nałożeniu ich na skórę uaktywniają się one najbardziej w tych punktach ciała, które charakteryzują się możliwie najwyższą temperaturą. Takie miejsca to nadgarstki i szyja, które zapewne nie jeden z mężczyzn uwielbia całować. Działanie Pheroamore to nawet 10 godzin od momentu ich aplikacji. Jest to wystarczający okres czasu, by zrobić na kimś dobre wrażenie i owinąć go sobie wokół… nadgarstka! Dzięki feromonom damskim to my kobiety decydujemy, czy chcemy zawrzeć interesującą nas znajomość, czy może zwyczajnie dobrze się bawić przez całą noc.

Płyn Pheroamore jest naprawdę wydajny. Jedna aplikacja to tylko 2 krople na szyję i nadgarstki, które z łatwością nałożymy za pomocą końcówki roll-on. W ten sposób jeden flakonik zapewni nam mnóstwo doznań przez co najmniej miesiąc. Oczywiście, warto mieć na uwadze, że nie dostaniemy gotowego rozwiązania. Feromony damskie to nie magiczna różdżka i nie zapewnią Ci szczęścia w miłości, czy sukcesów zawodowych. Jednak mogą zdecydowanie pomóc w przełamaniu pierwszych lodów i zwróceniu na siebie uwagi. Zyskujesz pewność siebie, że możesz zrobić więcej, a stąd już niedaleka droga do sukcesu.

Czas wybrać, którą kobietą chcesz być. Czy będziesz spokojnie czekać na swoją szansę i miłość, być może przemknie Ci koło nosa? Czy wolisz wziąć sprawy w swoje ręce i być Panią własnego losu? Wybieraj…

źródło: http://sklep-feromony.pl

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News