Dziecko

Ochrona przeciwsłoneczna skóry u dzieci – Lirene

Na pewno wiecie, że o skórę trzeba dbać, a jeśli w grę wchodzi skóra dziecka to ważne, aby produkty zabezpieczające skórę naszych dzieci były nie tylko skuteczne ale również delikatne w swym działaniu. Dziś skupimy się na tej, chyba jeden z najważniejszych ochron, czyli ochronie przeciwsłonecznej i produktach polecanych dla dzieci. Takie produkty oferuje m.in. marka Lirene i to na niej skupi się mój dzisiejszy post. A dokładniej na Piance chroniąca przed słońcem.

 

Pianka chroniąca przed słońcem SPF30 o zapachu gumy balonowej
Wodoodporna pianka została opracowana z myślą o delikatnej skórze dziecka. Formuła skutecznie chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, intensywnie nawilża i zmiękcza skórę, zapobiegając jej przesuszeniu. Lekka konsystencja pianki zapewnia wygodną i dokładną aplikację, a zapach gumy do żucia sprawia, że dzieci chętnie stosują kosmetyk. Przebadana formuła minimalizuje wystąpienie podrażnień i może być stosowana przez dzieci już od 7. miesiąca życia.

OCHRONA: wodoodporna pianka została opracowana z myślą o delikatnej skórze dziecka. Zaawansowany system fotostabilnych filtrów UVA i UVB chroni przed poparzeniem słonecznym.
PIELĘGNACJA: formuła intensywnie nawilża i zmiękcza skórę, zapobiegając jej przesuszeniu. Lekka konsystencja pianki zapewnia wygodną i dokładną aplikację.
BEZPIECZEŃSTWO: przebadana formuła minimalizuje wystąpienie podrażnień i może być  stosowana przez dzieci już od 7. miesiąca życia.
EFEKT: Długotrwałe zabezpieczenie skóry dziecka przed poparzeniem słonecznym i dogłębne nawilżenie.

Jak sama nazwa wskazuje nasz kosmetyk ma postać lekkiej, puszystej pianki o białym zabarwieniu. To całkiem fajna odmiana jeśli chodzi o kremy z filtrem. Bardzo łatwo się dozuje – wystarczy jedno naciśnięcie, aby wydobyć porządaną ilość kosmetyku. Zapach gumy balonowej jest wyczuwalny, ale nie drażniący. To świetny wybór jeśli chodzi o kosmetyki dla dzieci – powiedzcie, które dziecko nie lubi gumy balonowej! Myślę, że pianka może zdobyć uznanie wśród małych klientów, szczególnie takich, którzy nie przepadają za smarowaniem się kremami. Mamy ciekawą formułę plus świetny zapach. Kosmetyk dość szybko się wchłania, nie pozostawia białej warstwy. Skóra staje się zabezpieczona i odpowiednio nawilżona, a nasze dziecko pachnie obłędnie gumą balonową – dosłownie jakby było w niej wykąpane ;).

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko