KsiążkiNews

My Little Pony. Krótkie opowieści na dobranoc

Jako, że Julia jest fanką zwierząt a koni już szczególnie to, oczywiście, w naszej biblioteczce nie mogło zabraknąć pozycji z konikami właśnie.

 

My Little Pony. Krótkie opowieści na dobranoc to książka inspirowana bajką o tym samym tytule. Bohaterami są w niej małe koniki, przeżywające różne ciekawe przygody. W tej propozycji znajdziemy ich aż 12. Poznaj opowieści, które przeniosą Cię prosto do radosnego miasteczka Ponnyville! Rarity jest niezwykle podekscytowana otwarciem nowego butiku, Spike wybiera się w niebezpieczną podróż do Smykolandii, a Applejack organizuje koncert. Ale, jak wspomniałam wyżej, to oczywiście nie wszystko!

 

 

 

 

 

W książce znajdziemy cudne ilustracje, które na pewno przyciągną wzrok młodego czytelnika. Na każdej ze  stron znajdziemy również, opisujący ilustrację, fragment opowiadania. Kolejny plus to dość duża czcionka, która ułatwi nam czytanie. Każde z opowiadań zawiera przesłanie, mamy więc też edukację małego człowieka. Historie napisane są prostym językiem, dzieci nie będą miały problemu z ich zrozumieniem.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Książki