NewsPaznokcie

Zila koniec z nudą na paznokciach

Mimo, że panuje moda na hybrydy, ja idę wbrew i wracam do lakierów tradycyjnych. Nakłada się je szybko, i równie szybko się je zmywa. Możemy bawić się kolorami i codziennie mieć coś innego na paznokciach a zajmuje nam to wszystko chwilkę. Nie wiem jak Wy ale ja jestem jak najbardziej na tak, dlatego też co chwilę powiększam moją kolekcję lakierów niehybrydowych. Ostatnio znalazły się w niej cztery nowe odcienie z linii ZILA, które udało mi się znaleźć na stronie drogeria.pl . Co je wyróżnia? Ich formuła jest bezpieczna dla naszych paznokci, gdyż nie posiadają oni w swoim składzie toluenu, DBP oraz formaldehydu. Dodatkowo, zostały wzbogacone o aromatami kwiatowymi i nasz nos nie cierpi, aż tak przy ich nakładaniu :). Jest to dla mnie, tym bardziej ważne, gdyż w moim domu jest małe dziecko i mąż bardzo wrażliwy na zapachy. Samo nakładanie jest bardzo proste i precyzyjne, gdyż każdy z lakierów został wyposażony w wygodny i dość szeroki pędzelek. Po około 30 sekundach nasze paznokcie są gotowe do użytku (tylko zajmuje wyschnięcie jednej warstwy, jednak ja preferuję nałożenie dwóch).
ZILA – to linia dla kobiet, które nie posiadają słowa „nuda” w swoim słowniku. Dla pełnych życia, przebojowych, pragnących jeszcze więcej. Czyli dla Ciebie! W swojej ofercie posiada cztery główne linie: ZILA SPARK – biżuteryjne topy do paznokci, ZILA FLASH – holograficzne flashe do paznokci, ZILA SHIMMER – lakiery z bardzo drobnym shimmerem, ZILA GLOSS – czyste kolory bez drobinek.Mój wybór padł na cztery lakiery ZILA. Dwa w odcieniach zieleni oraz dwa w gamie beżu. Postanowiłam je Wam zaprezentować w parach, bo właśnie tak najbardziej mi pasowało kolorystycznie na paznokciach.

 

ZILA FLASH 102 Crypo, holograficzny lakier do paznokci to holograficzny lakier do paznokci. Beżowy, kawowy kolor rozświetlony holograficznym pyłkiem. Nadaje wielowymiarowy efekt w zależności od kąta padania światła na płytkę paznokcia. Zapewnia pełne krycie. Lakier jest częścią kolekcji ZILA FLASH.
ZILA SHIMMER 108 Esti to połyskujący lakier do paznokci. Ciemnoszary, antracytowy, stalowy kolor wzbogacony w mikroskopijne drobinki, które łagodnie lśnią. Zapewnia pełne krycie. Lakier jest częścią kolekcji ZILA SHIMMER.

 

 

Oba lakiery pięknie kryją paznokciową płytkę. Mają drobinki, które mienią się różnie w zależności od padania światła. Poniżej możecie zobaczyć moje paznokcie przy różnym oświetleniu – w domu jak i na podwórku w słońcu. Dzięki temu będziecie mogli zobaczyć ich różne odcienie. Sam odcień stalowy nałożony na wszystkie paznokcie u dłoni mógłby być zbyt ciemny do noszenia go na codzień, jednak jeśli połączymy go z jaśniejszym wychodzi nam całkiem miła dla oka, letnia stylizacja dłoni.

 

 

 

 

 

ZILA SPARK 136 Turquoise, biżuteryjny top do paznokci. Wypełniony po brzegi drobnym turkusowym brokatem z dodatkiem większego brokatu w tym samym kolorze. Niesamowicie iskrzy i zapewnia pełne krycie. Lakier jest częścią linii ZILA SPARK.
ZILA FLASH 125 Blue Lagoon, holograficzny lakier do paznokci. Turkusowy kolor rozświetlony holograficznym pyłkiem. Nadaje wielowymiarowy efekt w zależności od kąta padania światła na płytkę paznokcia. Zapewnia pełne krycie. Lakier jest częścią kolekcji ZILA FLASH.

 

 

Tak jak w przypadku poprzednich, prezentuje odcienie przy różnym oświetleniu abyście mogli zobaczyć w pełni jaki efekt dają. Lakier turkusowy 125 Blue Lagoon idealnie kryje i pięknie wygląda na paznokciu. Jego małe drobinki przełamują efekt nudy i sprawiają, że nasze paznokcie nabierają trzeciego wymiaru. W połączeniu z 136 Turquoise dają piękną stylizację. Drobinki tego lakieru pięknie mienią się na słońcu. Oprócz malutkich perełek, znajdują się tam też większe mieniące się perełki. W tej wersji podoba mi się najbardziej – połączenie ich dwóch na paznokciach jest odpowiednią wersją dla mnie i mogę ją nosić spokojnie na codzień, ale sprawdzi się też na wieczorne wyjścia.

 

 

 

 

 

 

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News