NewsPaznokcie

Manicure hybrydowy – Allepaznokcie

Mimo, iż ekspertem w temacie paznokci hybrydowych nie jestem to czasem lubię zaszaleć i wykonać hybrydę w domu. Sięgam po różne marki, gdyż nie mam jeszcze swojej ulubionej. Tym razem postanowiłam zamówić coś na stronie Allepaznokcie.pl

Lakiery produkowane przez markę Allepaznokcie to tańsza opcja lakierów Semilac, które to są tak bardzo popularne i powszechnie chwalone. Z wielką nadzieją i chęcią zamówiłam coś dla siebie. Jeśli chodzi o cenę takich produktów to zaczynają się one od 9.90 zł. Może się wydawać, że w ślad za niską ceną idzie również niska jakość jednak te lakiery pozytywnie mnie zaskoczyły. Jedyne co to fakt, że jako bazę i top używam właśnie lakierów z Semilac, ale kolory kupiłam na Allepaznokcie i nie żałuję.

Czym wyróżniają się lakiery od Allepaznokcie?

Każda z buteleczek lakieru jest srebrna i plastikowa. Daje nam to pewność, że opakowanie nie uszkodzi się podczas upadku i nie potłucze. Może wygląda to mało profesjonalnie, jednak ja nie widzę różnicy więc po co przepłacać. Jeśli chodzi o aplikację to jest ona łatwa i przyjemna, pędzelkiem oferuje się naprawdę fajnie. Kolory jaśniejsze wymagają nałożenia dwóch lub trzech warstw, co jest standardem przy słabszym kryciu. Trwałość oceniam na bardzo dobrą, gdyż kolory po nałożeniu są intensywne i nie bledną, a jeśli chodzi o odpryski to powstały w miejscach w których nałożyłam za dużo lub zbyt mało produktu. Więc poniekąd z mojej winy. Myślę, że to akurat jest kwestią wprawy.

Ściąganie hybryd Allepaznokcie

Tutaj przyda się aceton i trzymanie paznokci w sreberku przez kilkanaście minut. Następnie ściągamy je bez problemu patyczkiem. Lakier odchodzi całkiem sprawnie, podobnie jak w Semilac, kruszy się. Trudniej ściąga się lakier HQ 4 w 1, jednak nie nakładam go zbyt często.
Jeśli chodzi o ogólną ocenę lakierów to jestem z nich zadowolona. Niska cena wcale nie przekłada się na niską jakość a wręcz odwrotnie. Dlatego tez postanowiłam kupić więcej sztuk lakierów tej firmy. Zauważyłam, że sporo osób używa ich w salonach kosmetycznych, gdzie łatwo znaleźć je w gablotach. Należy pamiętać, aby lakiery odpowiednio przechowywać. Najlepiej więc jest zainwestować w gablotę aluminiowa wysokiej jakości. Taką znajdziemy między innymi u https://www.expozycja.info.pl/ . Dzięki temu produkty dłużej utrzymują swoją trwałość, a wysokie temperatury nie są straszne.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News