W dzisiejszych czasach robienie zdjęć przychodzi bardzo naturalnie. Każdy z nas w swoim telefonie ma ich mnóstwo. Jednak, mimo że są w galerii, to nie otwieramy jej dość często, gdyż brak im uroku. Nic tak nie przywołuje wspomnień, jak fotografie wywołane na papierze, które można dotknąć i niemal poczuć. Warto więc raz na jakiś czas wywołać je, tym bardziej że cały proces zamawiania odbitek jest niezwykle prosty. W dodatku nie trzeba wychodzić z domu.

Zamawianie zdjęć online – od czego zacząć?

Zamawianie zdjęć online nie wymaga specjalnych szkoleń, czy przygotowań. Czynność ta jest bardzo prosta i wręcz intuicyjna. Zazwyczaj strony oferujące tę usługę posiadają kreator dostępny online, bądź dedykowaną aplikację. W każdym przypadku idzie to naprawdę szybko. Warto wspomnieć, że nie musimy posiadać komputera, by dokonać zamówienia. Zrobimy to z powodzeniem na tablecie, czy też smartfonie. Najważniejszy jest również fakt, że nie musimy wychodzić z domu. Wszystko załatwimy, siedząc wygodnie na kanapie, w naszym ulubionym dresie. Wystarczy wejść na stronę http://www.foto4u.pl.

Jaki wybrać format zdjęć ?

OD tego punktu należy zacząć każde zamówienie. Wybieramy tutaj czy wolimy pozostawić oryginalny, czy też zmieniamy na klasyczny format zdjęć. Dzięki pierwszemu nasza fotografia będzie dokładnie taka, jaka jest. Wymiary określa się wtedy według krótszej krawędzi odbitki. Natomiast format klasyczny sprawi, że każda z fotografii będzie wywołana w ten sam sposób. Korzystamy wtedy z klasycznych proporcji np. 3:2. To sprawia, że dobranie ramki do zdjęć, czy też albumu nie stanowi potem problemu.

Zamawianie zdjęć online – czy warto

Jak już wspomniałam, warto podkreślić, że cały proces jest niezwykle łatwy oraz przyjemny. Podczas przeglądania galerii i wyboru zdjęć, będziemy mogli powrócić do wspomnień na nich uwiecznionych. Gdy już je wybierzemy, po prostu ładujemy je na serwer i zamawiamy odpowiednią ilość, w pożądanym przez nas formacie. Bardzo często mamy także możliwość poprawienia kolorów zdjęć poprzez optymalizację. Zredukujemy szumy, czy też skorygujemy czerwone oczy widoczne na zdjęciach.

Fotografie nie muszą być tylko i wyłącznie w postaci odbitek. Możemy do tego wykorzystać magnesy na lodówkę, kubek ze zdjęciem, koszulki czy wiele innych personalizowanych prezentów. Dzięki temu takie zdjęcia staną się kreatywnym prezentem dla ukochanej osoby.

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News