ModaNews

Co będzie modne w sezonie 2021?

Sklepy odzieżowe oferują swoim klientom szeroki wybór odzieży wierzchniej przeznaczonej na sezon wiosenny. Kurtki wiosenne damskie występują w wielu różnych fasonach i są wykonane z różnego rodzaju tkanin i materiałów, dlatego nikt nie będzie miał problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Jakie fasony będą idealnie wpisywać się w trendy wiosną 2021? Oto propozycje projektantów.

Kurtka w wiosennej stylizacji

O ile zima jest czasem, w którym przy wyborze kurtki zwykle kierujemy się komfortem i pragnieniem zabezpieczenia organizmu przed przeziębieniem, o tyle wiosną można wreszcie pozwolić sobie na dużo więcej modowej swobody.

W sezonie zimowym świat mody podbijały długie pikowane płaszcze sięgające do połowy łydki. Czy ten trend przenosi się na sezon wiosenny? W pewnym sensie tak. Pikowane kurtki w dalszym ciągu stanowią świetne uzupełnienie wiosennych stylizacji, zwłaszcza gdy podczas sezonu przejściowego dalej panują niskie temperatury.

Kurtki wiosenno-jesienne damskie w odcieniach pasteli i khaki

Najwięksi światowi projektanci zachęcają do komponowania wiosennych stylizacji z użyciem elementów w odcieniach pasteli. Delikatność i nie nachalność pastelowych barw idealnie wpisuje się w charakter pory, jaką jest wiosna. W tym sezonie warto postawić na odcienie łagodnego błękitu, pistacji lub delikatnego różu.

Ciekawostką jest, że niektórzy projektanci, tacy jak Hermes czy Louis Vuitton, postawili na zupełnie przeciwieństwo pasteli, czyli kojarzący się z safari i modą w stylu militarnym kolor khaki. Projektanci polecają sportową kurtkę wiosenną oversize w kolorze khaki osobom, które komfort stawiają na równi z walorami estetycznymi.

Skórzane kurtki wiosenne damskie

Oczywiście nie można zapominać o ponadczasowym materiale, jakim jest skóra, zarówno naturalna, jak i syntetyczna. Wybór pochodzenia materiału często jest związany ze stylem życia, za którym podążają indywidualne jednostki.

Niemniej jednak skórzana kurtka na wiosnę to zawsze dobry wybór. Jest to absolutny modowy klasyk, który można kupić w sklepie Fasoni oraz łączyć w wielu różnych kompozycjach.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda