DomNews

Jak urządzić siłownię?

Od jakiegoś czasu regularnie ćwiczę. Staram się utrzymać formę i nie dać się lenistwu. Wychodzi mi to na tyle dobrze, że postanowiłam zainwestować w te moje ćwiczenia i kupiłam trochę sprzętu, by ułatwił mi trening. Zakupów tych dokonałam na stronie sklepu importmania.pl
Importomania to sklep internetowy, który oferuje bezpośrednią dystrybucję artykułów z całego świata. Posiada w swojej ofercie m.in. produkty typowo kosmetyczne, artykuły zoologiczne, artykuły do ogrodu i domu. W szerokiej ofercie znalazłam także przyrządy do ćwiczeń. Zdecydowałam się na kilka niezbędnych, które Wam pokaże.
Pierwszy do mojego koszyka trafił Tower 200 domowy mini atlas. Dlaczego? Gdyż jest to rewelacyjne i bardzo proste w montażu urządzenie fitness. Dzięki nim jesteśmy w stanie ćwiczyć wszystkie partie mięśni. Praktycznie tak jak w normalnej siłowni. Od wypakowania sprzętu z kartonu do rozpoczęcia treningu dzieli nas tylko kilka chwil. Zestaw pasuje do większości rodzajów drzwi ważne, aby szerokość ich była z przedziału 60-110cm.Urządzenie posiada 3 zestawy gum oporowych o różnej sile oporu. Łatwo więc dopasować coś do swojego poziomu i zwiększać opór w miarę postępów. TOWER 200 został tak zaprojektowany, aby można było trenować na nim praktycznie wszystkie partie mięśni: ręce, nogi, klatka, ramiona, plecy.
Twist stepper skrętny z linkami to druga pozycja na mojej liście zakupowej. Zaprojektowany dla naszej wygody, został wyposażony w najnowszą technologię. Przy tym jest bardzo proste w użyciu. Steper skrętny z dodatkowymi linkami – jak żadne inne urządzenie fitness modeluje mięśnie nóg, talii a także pośladków, to wszystko dzięki wielopłaszczyznowym ruchom urządzenia – jak podczas jazdy na nartach, rolkach czy łyżwach (skręty boczne). Urządzenie posiada certyfikat CE.Ostatni mój zakup to Ab Circle Pro, czyli niesamowity przyrząd do modelowania sylwetki i treningu mięśni brzucha, wykorzystujący ruch wahadła i cyrkla. Dzięki temu urządzeniu forma na lato będzie utrzymana przez cały rok. Dzięki innowacyjnej metodzie, wprawiając swoje ciało w ruch wahadłowy pod określonym kątem, bardzo intensywnie i skutecznie napina wszystkie rodzaje mięśni brzucha, nóg i pośladków. Pracują wszystkie rodzaje mięśni. Przyjemny trening w dowolnym tempie kształtuje mięśnie zewnętrznych i wewnętrznych części ud, oraz modeluje i wzmacnia pośladki i plecy.

Myślę, że z takim sprzętem lato mi nie straszne ;). Moja forma będzie na pewno utrzymywać się zdecydowanie dłużej. A Wy lubicie ćwiczenia siłowe?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom