NewsPorady

Idealny prezent dla niego do 200zł

Jeśli Wasz partner niedługo obchodzi swoje święto (urodziny, imieniny) lub też chcecie podarować mu coś bez okazji i szukacie dla niego prezentu idealnego mam dla Was dobrą wiadomość – znalazłam prezent marzeń na prezentmarzen.com. Jest to strona, która oferuje mnóstwo wspaniałych inspiracji z podziałem na kategorie – w zależności od preferencji osoby obdarowanej. Ja dziś chciałabym przybliżyć Wam trzy propozycje do 200zł. Ta kwota jest wystarczająca do tego, aby uszczęśliwić naszego mężczyznę.
Lot szybowcem (149zł)
Na pewno wielu z naszych, obecnie, dużych chłopców marzyło kiedyś o locie samolotem. Być może, gdy już dorośli, mieli okazję polecieć samolotem na wycieczkę, za granicę. Jednak tutaj idziemy o krok dalej – lot szybowcem to zupełnie coś innego, przysparzającego zdecydowanie więcej adrenaliny. Szybowce nie posiadają własnego napędu jakim jest silnik. Start odbywa się poprzez holowanie za pomocą wyciągarki lub samolotu. Kiedy szybowiec osiągnie wymaganą wysokość odpina linę holowniczą i wykonuje samodzielny lot. Szybowiec do latania wykorzystuje prądy powietrzne, a sterowanie odbywa się za pomocą lotek i sterów poziomych i pionowych. Szybowce mogą latać z prędkością nawet do 350 km/h
Skok na Bungee (139zł)
To prezent dla mężczyzn o zdecydowanie mocnych nerwach. Przyznam się Wam, że mój właśnie do takich należy i to skok wybrałam jako prezent marzeń dla niego. Mam nadzieję, że zdobędę się na odwagę i skoczę razem z nim. Jeśli boicie się o bezpieczeństwo to już spieszę Wam wyjaśnić, iż konstrukcja bungee, umożliwia oddawanie bezpiecznych skoków z wysokości kilkudziesięciu metrów na elastycznej linie. Lina bungee zbudowana jest z setek elastycznych cienkich gumek, które dodatkowo wzmocniono, wplatając bardzo wytrzymałą taśmę alpinistyczną. Instruktor mocuje linę do kostek uczestnika za pomocą specjalnej uprzęży. Zwykle mocuje się również uprzęż asekuracyjną na biodra. Najbardziej pożądanym efektem podczas skoku na bungee jest uczucie swobodnego spadania, które trwa kilka sekund.

Lot Motoparalotnią (189zł)
Kolejna propozycja, aby choć trochę oderwać się od rzeczywistości i poczuć moc adrenaliny. Lot motoparalotnią to oferta widokowego lotu dla jednej osoby. Nasz mężczyzna będzie pasażerem w dwumiejscowej motoparalotni. Za sterem zasiada wykwalifikowany pilot, który podczas lotu obierze najciekawszą trasę, by zaprezentować piękne, polskie krajobrazy z wysokości kilkuset metrów. Lot ma charakter rekreacyjny i widokowy – za zgodą pilota możemy robić zdjęcia. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to motoparalotnia inaczej zwana paralotnią z silnikiem. W przypadku jakiejkolwiek awarii silnika lot może być kontynuowany bez napędu.

  
Jak podobają się Wam moje propozycje? Czy Wasz mężczyzna lubi mocne doznania?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News