ModaNews

Jak się ubrać do ciążowej sesji zdjęciowej?

Ciąża to niezwykły czas w życiu każdej przyszłej mamy. Wbrew pozorom 9 miesięcy mija bardzo szybko i warto jest, uwiecznić ten czas, na zdjęciach, tak by w każdej chwili wrócić do wspomnień. Jeśli tak jak ja wybierasz się na sesję ciążową to mam dla Ciebie kilka wskazówek, jak wyglądać pięknie podczas niej.

Jeśli zdecydujesz się na konkretnego fotografa, to zapewne będzie miał on już koncepcję na zdjęcia. Jednak na pewno będzie również otwarty na Twoje sugestie. Pamiętaj, że sesja ciążowa nie musi wcale być w bieliźnie i satynowym szlafroku, szczególnie jeśli jest to dla Ciebie niezbyt komfortowe, nie musisz robić takich zdjęć. Jeśli za oknem jest ładna pogoda, warto wybrać się gdzieś w plener, gdyż zdjęcia na łonie natury to świetne rozwiązanie. Ustalając miejsce, warto dopytać się już o szczegóły konkretnych stylizacji. Strój Twój i Twojego dziecka, czy partnera powinien być spójny. Sukienki dla dziewczynek świetnie wpisują się w nastrój całej sesji.

Spodnie czy sukienka: co wybrać na ciążową sesję zdjęciową?

Zapewne wiele przyszłych mam  zastanawia się co wybrać: spodnie czy sukienkę na ciążową sesję. Co wygląda lepiej na ciążowym brzuszku? Oczywiście zarówno sukienka, jak i spodnie ciążowe podkreślą Twoje kształty, jednak ja zdecydowałam się na sukienkę. Jest to zdecydowanie wygodniejsza opcja i lepiej wpisuje się w sesyjne klimaty.

Sukienki są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych. Zapewne łatwo dobierzesz je do całości stylizacji. Ja wybrałam tę z numerem produktu 95916595. Sukienka shirtowa ładnie podkreśliła ciążowy brzuszek. Natomiast Julka ma sukienkę z dżerseju o numerze katalogowym 96827481.

Fasony odcinane pod biustem też fajnie wyglądają na ciążowej sylwetce, gdyż dzięki temu uwydatnia się brzuszek, a kobiece kształty są podkreślone. Można również dodatkowo przewiązać sukienkę paskiem z ozdobami w miejscu odcięcia. Jeśli chodzi o długość, to zależy od Ciebie. Wszystkie warianty prezentują się świetne, chociaż ja wolę te maxi.  Są one niezastąpione przy letnich sesjach plenerowych.

Jeśli jednak zdecydujesz się na spodnie, to warto dorzucić do nich koszulę. Może być nawet za duża od męża, wtedy wygląda jeszcze bardziej casualowo i łatwiej jest dobrać stylistycznie do całości. Nie rezygnuj z ulubionych spodni. Spodnie są także przeznaczone dla kobiet w ciąży. Ja zdecydowałam się na model skinny. Warto również zwrócić uwagę na materiał i wybrać ten najbardziej zdrowy i oddychający.

Mam nadzieję, że moje rady ułatwią Ci trochę to trudne zadanie i będziesz mogła cieszyć się pięknymi kadrami. A gdy tylko pojawi się maleństwo na świecie, warto umówić się na sesję zdjęciową noworodkową. Jednak to nie wszystko, co warto już mieć zaklepane. Ważną rzeczą jest wybór odpowiedniego wózka dla naszej pociechy. Szeroką gamę produktów znajdziesz na https://www.3kiwi.pl/pol_m_Wozki_Topowe-modele_Stokke-Xplory-X-2171.html

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda