NewsPorady

Jak wyróżnić się w rynkowym tłumie

jak wyróżnić reklamę
jak wyróżnić reklamę
Sposobów na wyróżnienie swojej firmy w tłumie konkurencji jest dość sporo na rynku. Mamy mnóstwo możliwości, wszystko oczywiście jest zależne od naszej pomysłowości oraz zasobu naszego portfela. Jednak trzeba pamiętać, że nie każda wschodząca firma jest w stanie zapłacić krocie za reklamy telewizyjne, czy te w czasopismach. Szuka wtedy innych środków przekazu i sposoby, by wyróżnić swoją ofertę. Ja przeglądając internet znalazłam ofertę na litery przestrzenne.

Jak się wyróżnić?

Litery przestrzenne to proste i niedrogie wyjście, aby potencjalni klienci zwrócili uwagę na nasze usługi. Wykonane są za pomocą najnowocześniejszych urządzeń do obróbki materiałów do celów reklamowych. Jak powszechnie wiadomo, klienci mają to do siebie, że zwracają uwagę na każdą niecodzienną formę reklamy. Im coś jest bardziej oryginalnego tym bardziej zapada im w pamięć. To, co wyróżnia litery przestrzenne to oczywiście trójwymiarowość, która przyciąga uwagę już nawet z odległości kilkuset metrów. Wyobraźmy sobie klienta, spacerującego chodnikiem po przeciwnej stronie ulicy. Idąc rozgląda się po okolicy. Przestrzenny napis 3D na pewno zwróci jego uwagę, jest on niezwykle widoczny. Barwny, podświetlony napis oznaczający wejście do firmy, nie sposób go nie zapamiętać. Kształt, wygląd liter, ich wykończenie — to wszystko tworzy harmonijną całość, której znaczenie jest ogromne.

Wysokiej klasy litery 3D są stworzone ze styroduru, ale także innych tworzyw, jak pleksi. Oczywiście możliwa jest także realizacja bardziej skomplikowanych projektów, które zakładają łączenie kilku materiałów. Całość daje w efekcie stylową kompozycję reklamową. Litery przestrzenne mogą również stanowić element informacyjny, wskazujący jak trafić do danego miejsca (oznaczenie sklepu, urzędu, bramy, przychodni). Mogą również spełniać rolę dekoracyjną na wszelkich typu imprezach np. napis LOVE.

Innowacją są podświetlane litery 3D, które świetnie spisują się na dworze. Światło LED ma to do siebie, że można nim dowolnie regulować, ustawiając kierunek i jego intensywność. Wystarczy tylko odrobinę wyobraźni, a możemy stworzyć naprawdę niespotykaną reklamę, która pomoże odnieść nam sukces na rynku. Jeśli jesteście ciekawi innych alternatyw na skuteczną reklamę to polecam również zainwestowanie w ścianki reklamowe od  www.scianki.info.pl .

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News