NewsPoradyŚlub

Jak podziękować rodzicom w dniu naszego ślubu?

Jak podziękować rodzicom
Jak podziękować rodzicom
Wiosna już niedługo a co za tym idzie, niedługo również nastąpi otwarcie sezonu ślubnego. Dlatego dziś chciałabym powiedzieć słów kilka o jakże ważnym momencie podczas wesela — podziękowań dla rodziców.
Podziękowania to głęboko zakorzeniona tradycja podczas polskich wesel, warto więc zastanowić się nam nimi, jak mają wyglądać, co chcemy przekazać rodzicom i w jakiej formie.
Nie jest to na pewno prosta sprawa. Często trudno jest znaleźć odpowiednie słowa, a co dopiero prezenty. Nic chyba tak naprawdę nie jest w stanie dokładnie wyrazić tego, co chcielibyśmy powiedzieć rodzicom w dniu naszego ślubu. Jednak piękny prezent będzie na pewno świetnym dodatkiem do wypowiedzianych słów. Dlatego mam dla Was kilka pomysłów, które na pewno uczynią tą chwilę piękniejszą.

Jak podziękować rodzicom

1. Album na zdjęcia
To chyba najczęstszy pomysł na jaki wpada para młoda. Nie jest zły, gdyż ten prezent będzie zawsze niepowtarzalny i spersonalizowany – to nasze przeżycia i wspomnienia są tam umieszczone. Na pewno ucieszy to nasze obdarowane osoby.
2.Spisane słowa podziękowań
Słowa, które wypowiecie podczas uroczystości mogą zostać po czasie zapomniane, zamazane zwyczajnie poprzez ogrom emocji, które towarzyszą wszystkim w tym dniu. Aby uchronić je przed zapomnieniem, warto je spisać i przekazać rodzicom jako główny prezent lub dodatek do niego. Piękne propozycje takich podziękowań znajdziecie na Zapi.pl w dziale Podziękowania dla Rodziców.

 

3. Fotoksiążka
To taki album, lecz w formie książki. Można zaprojektować go samodzielnie, dodać ulubione cytaty, wspólne zdjęcia.Spersonalizować wszystko pod naszych obdarowanych.

4.Film z podziękowaniem
Kolejny często spotykany pomysł, jednak wymagający trochę więcej czasu na jego realizację. Jeśli lubicie kamerę to na pewno będziecie przy tym się dobrze bawić i zaskoczycie rodziców oraz wszystkich obecnych gości tą formą podziękowań.
5. Drzewo genealogiczne
Tu chyba jest wszystko jasne. Zdjęcia wszystkich członków rodziny przedstawione na jednym drzewie będzie na prawdę świetną pamiątką dla rodziców. Oczywiście nie zapomnijcie o tym, aby zostawić trochę miejsca dla przyszłych pokoleń!
To moich pięć pomysłów na podziękowanie dla naszych bliskich. Mam nadzieję, że trochę Wam pomogłam i to zadanie będzie dla Was łatwiejsze do wykonania.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News