NewsPoradyŚlub

Zaproszenie ślubne – najnowsze trendy modne w 2023

Zaproszenie ślubne
Zaproszenie ślubne
Zapewne przyszłe (jak i już byłe) Panny Młode zgodzą się ze mną, że jednym z najważniejszych wyborów, przed jakimi stajemy to suknia ślubna młodej. Jednak na tym się nie kończy, gdyż trwająca ślubna gorączka co rusz stawia przed nami zadania mniejsze i większe, ale wcale nie mniej ważne. Jednym z takich zadań jest wybór zaproszeń ślubnych, który również do najprostszych nie należy, gdyż rynek oferuje nam pokaźną gamę różnych opcji.

Zaproszenie ślubne – nowe trendy 2023

Pewne jest to, że zaproszenia powinny być oryginalne, przykuwać uwagę gości, ale także zachwycać, przede wszystkim nas. Oczywiście jak co roku, trendy na te najpopularniejsze zmieniają się. Dlatego w dzisiejszym poście skupimy się właśnie na tym co jest modne w tym sezonie ślubnym, czyli w 2018 roku. Jednak nie jest to wcale warunkiem koniecznym, byście kupowali je zgodnie z trendami – najlepiej kierujcie się tylko i wyłącznie własnym gustem i przekonaniami. Ja tylko postaram się Wam w tym wszystkim pomóc. A jakie zaproszenia stały się hitami w tym sezonie?

Ręcznie malowane
To prawdziwy hit sezonu, gdyż ręcznie malowane zaproszenia mają wielu entuzjastów. Jeśli się na nie zdecydujecie to pamiętajcie, że muszą być malowane koniecznie akwarelami. Do wyboru macie pełne życia kolory, lub bardziej stonowane barwy wpadające w pastele. Trzeba się liczyć jednak z tym, że takie zaproszenia będą trochę droższe od pozostałych, gdyż wymagają zdecydowanie więcej pracy i wysiłku. Pomimo tego, na prawdę przykuwają wzrok i pięknie się prezentują. Motyw przewodni możemy wybrać pod swój styl wesela.

Inspirowane stylem minimalistycznym

Ta moda towarzyszy nam od kilku sezonów i wciąż nie może się nam znudzić. Styl minimalistyczny zawładnął naszymi sercami. Oprócz motywów pochodzących z poprzedniego sezonu, pojawiło się również wiele nowych. Mamy tu na przykład piękne motywy roślinne i owocowe – przykłady możecie zobaczyć tutaj. Ja wybrałam dwa – owocowe z cytrynką oraz truskawką prezentują się na prawdę pięknie. Oczywiście oferta jest znacznie szersza, polecam zajrzeć. Jedno jest pewne takie zaproszenia na pewno wzbudzą zachwyt u niejednego gościa. Nie bez powodu okrzyknięto je hitem poprzedniego roku.

Ciemny, magiczny papier
W tym sezonie kolejnym trendem są zaproszenia wydrukowane na ciemnym papierze, wraz z ciemną kopertą. Nie muszą być one oczywiście czarne – wybrać możemy wszystkie dostępne barwy. Na zaproszeniu wszystko wypisane mamy jasną, białą czcionką. Motyw wybrany przez Parę Młodą będzie pasował do tematu wesela.

 

Zaproszenia ślubne są ważnym elementem całej ceremonii zaślubin. Warto pomyśleć już o nich wcześniej, aby nie zostawiać wyboru na ostatnią chwilę. Poza tym szukanie odpowiedniego wzoru to na prawdę wiele frajdy. Oczywiście powyższy wpis to tylko kilka przykładów modnych zaproszeń tego roku, na rynku znajdziecie o wiele, wiele więcej. Wiem, że wybór jest trudny, ale może choć trochę Was zainspirowałam.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News