ModaNews

Jak odpowiednio dobrać zegarek?

W dzisiejszych czasach noszenie zegarka nie jest już niezbędne. Funkcję mierzenia czasu przejęły nasze telefony. Jednak zegarki nie wyszły z mody, wręcz przeciwnie, ich sprzedaż ciągle wzrasta. Stało się tak dlatego, iż to urządzenie jest ważnym elementem naszej stylizacji. Zatem jak odpowiednio dobrać zegarek, by był on eleganckim uzupełnieniem ubioru?

Jak dobrać zegarek męski?

Jak już wspomniałam, zegarek stał się aktualnie ważnym elementem naszego ubioru. Jest to dodatek, który doskonale uzupełnia stylizację, będąc przy tym dość dyskretnym. Jednak zauważony na nadgarstku przyciągnie wzrok każdego. Odpowiednio dobrany zegarek może powiedzieć wiele o osobie, która go nosi, podkreślić gust właściciela, ale także styl jego życia. Ważną zasadą, którą należy kierować się dobierając zegarek jest to, aby dobrać go przede wszystkim do innych elementów garderoby. Wspólnie powinny tworzyć jedną całość.

Jak dobrać zegarek do nadgarstka?

Zanim dokonasz zakupu, najpierw sprawdź swój nadgarstek. W dużej mierze dobór rozmiaru tarczy zegarka, będzie miało wpływ na jego odbiór poprzez otoczenie. Zgodnie z zasadą, do mniejszych nadgarstków i przedramion należy dobierać zegarek o mniejszej tarczy. Zwrócić należy uwagę nie tylko na sam nadgarstek, ale także na fragment przedramienia. W dużej mierze to właśnie od tych dwóch części ciała zależy, który zegarek będzie się najlepiej prezentował. Jeśli mamy szczupłą rękę, wybieramy zegarek z mniejszą kopertą (do 35 mm, czasem 40, w zależności od ręki). Natomiast do bardziej masywnej – większe, powyżej 40 mm. Obecnie mamy szeroki wybór, nawet tego samego modelu zegarków, ale o różnych wielkościach kopert. Znaleźć je można w https://zegarkicentrum.pl/zegarki-emporio-armani

Jak dobrać pasek do zegarka?

Gdy w naszej szafie dominuje klasyka i zegarki na skórzanym pasku są przez nas najbardziej lubiane, należy wtedy dobrać ich kolor do pozostałych skórzanych elementów w naszej garderobie. Mogą to być buty czy pasek. Jeśli podobają się nam metalowe bransolety, dobieramy zegarek do metalowych detali, czyli na przykład sprzączki paska czy spinki mankietów.

Zegarek, jako dodatek garderoby, doskonale podkreśla styl osoby, która go nosi. Jednak pamiętajmy o jednej podstawowej zasadzie, aby był dobrze dobrany i pasował do całej reszty, z która ma tworzyć spójną całość. Zwracajmy uwagę na szczegóły, dzięki temu stworzymy piękne, pasujące do siebie stylizacje.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda