Pomimo tego, że do dnia kobiet pozostało jeszcze trochę czasu, ja już mogę cieszyć się uroczym prezentem i dziś chciałabym Wam go pokazać jako inspirację prezentową dla niej. Z drugiej strony uważam, że gustowny zegarek damski stanowi doskonały upominek na każdą okazję. Ja zostałam obdarowana takim zegarkiem przez sklep internetowy zegarek.net.

Prezent na dzień kobiet dla niej

Takim prezentem idealnym jest oczywiście zegarek Ice Watch. Mam przyjemność nosić go od tygodnia i – co tu dużo mówić – jestem po prostu zadowolona. Cechuje go bardzo nowoczesny design, z którym do tej pory się nie spotkałam. Muszę przyznać, że jest niezwykle oryginalny. Cały zrobiony z tworzywa sztucznego i wodoszczelny. Sprawdzałam go na basenie i bez problemu mogłam z nim pływać, co czyni go niezwykle praktycznym. Przede wszystkim jednak wygląda czarująco, podobnie zresztą jak wszystkie zegarki Ice Watch.

Zegarek jako element stylizacji

Przy okazji innego wpisu wspominałam, że zegarek jest ważnym elementem naszego ubioru. Wydaje mi się, że dotyczy to szczególnie kobiet, chociaż mężczyźni również gustują w zegarkach, które będą idealnym dodatkiem do ich garderoby. Mój Ice Watch Flower Precious doskonale uzupełnia większość moich stylizacji. I chociaż kolorystycznie nie jest zbyt krzykliwy, to zwraca na siebie uwagę otoczenia. Szczególnie tarcza zegarka przyciąga spojrzenia innych. Ma prawdziwie dziewczęcy urok. Usiana złotymi kwiatami i srebrzystymi kryształkami wywołuje uśmiech na mojej twarzy za każdym razem, kiedy sprawdzam godzinę. Ten zegarek jest po prostu radosny i jest takim właśnie radosnym dodatkiem do mojej garderoby. Tego typu elementy codziennej stylizacji potrafią świetnie wpłynąć na nasz nastrój każdego dnia. Zegarek nie jest jedynie narzędziem odmierzającym czas i wskazującym aktualną godzinę. Ta funkcja wydaje się wręcz drugorzędna. Stanowi on przede wszystkim genialny element kobiecej garderoby.

W związku z tym zdecydowanie polecam zegarki Ice Watch. Szeroka gama barw pozwoli na wybranie odpowiedniej wersji dla siebie, a każda z pewnością podkreśli pogodne usposobienie i pozytywne podejście do świata. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważny jest optymizm w naszej codzienności. Więc jeśli macie podobne zdanie do mojego, zachęcam do zapoznania się z ofertą zegarek.net, która oferuje szeroki wybór modeli Ice Watch, ale też inne modne zegarki damskie. Doskonałe na prezent na dzień kobiet dla niej, ale również na inne okazje.

Kod rabatowy

I na koniec niespodzianka, którą specjalnie dla czytelniczek i czytelników mojego bloga przygotował sklep zegarek.net. Jest to rabat 10% na wszystkie modele Ice Watch dostępne na stronie sklepu. Rabat jest ważny do końca czerwca 2019 roku. Kod rabatowy to: MARTAFLOWER

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda