DomLifestyle

Haul Allinpackaging

Dziś mój mały Haul z hurtowni opakowań Allinpackaging . Hurtownia w swojej ofercie posiada wszelkiego rodzaju opakowania
kosmetyczne oraz spożywcze m.in.: słoiczki, dozowniki, pompki, atomizery,
tuby, kartony, butelki, etykiety oraz wiele, wiele innych.
Ja z szerokiej gamy produktów wybrałam coś, co przyda mi się zarówno do pakowania kosmetyków, jak również coś przydatnego w kuchni.
Zacznijmy od kosmetyczek. Wybrałam 3 rodzaje z pośród szerokiej oferty firmy.  Po pierwsze wzór bardziej dziecięcy. Zamówiłam je w dwóch dostępnych rozmiarach – większym i mniejszym. Mają na opakowaniu wizerunek uroczych, i tak ostatnio popularnych, sówek. Mniejsza będzie do zabawy dla Julii, a większa oczywiście dla mamy.

 

 

 

 

 

Kolejna kosmetyczka dla mnie. Bardziej klasyczna, wzór w czarno-białe paski.

 

Wszystkie kosmetyczki zaskoczyły mnie pozytywnie wykonaniem. Materiał, z którego są
wyprodukowane jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć.
Kolejny fajny i przydatny produkt jaki udało mi się znaleźć w hurtowni
Allinpackaging to plastikowe pojemniczki. Mogą posłużyć jako opakowania na akcesoria kosmetyczne typu waciki czy patyczki, lub możemy wykorzystać je w kuchni. Ja wybrałam ten drugi sposób, gdyż oprócz swojej praktyczności stały się również ozdobą. Prezentują się świetnie i są bardzo solidnie wykonane. Wieczko zabezpieczone jest gumą, ograniczającą dostęp powietrza, dzięki czemu produkty dłużej zachowują swoją świeżość.

 

 

Zakupy uważam za udane, co więcej przesyłka była błyskawiczna a kontakt z obsługą doskonały. Polecam z czystym sumieniem.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom