DzieckoNews

Co podarować dziecku w prezencie?

Urodziny, dzień dziecka, komunia – te i inne święta są idealną okazją, aby podarować dziecku coś wyjątkowego. Przyznam się Wam, że nie raz stałam przed dylematem, co kupić, aby przypadło obdarowanemu do gustu. Dotyczy to nie tylko dzieci, ale także dorosłych, którzy są w moim otoczeniu. Zawsze mam niemały dylemat, a to dlatego, że chcę, aby prezent trafił w gusta osób, którym go kupuję. Szukają ostatnio prezentu idealnego dla córki natrafiłam na stronę www.prezenty.pl, która zachwyciła mnie różnorodnością proponowanego asortymentu.  

 

 

Prezenty.pl oferują prezenty w postaci niezwykłych, niebanalnych przedmiotów. Wszystko to podzielone na kategorie, okazje, osoby obdarowane. Na pewno znajdziemy tu propozycje dla każdego, gdyż oferta jest niezwykle bogata. Jednak to nie wszystko, gdyż oprócz prezentów tego typu mamy również podarunki w postaci przeżyć, które dostarczą nam moc wspomnień na całe życie. Wspomnień, których nikt nam nie odbierze, które możemy ciągle przeżywać na nowo. Co znajduje się  w tej kategorii? Opowiem Wam o kilku z nich, które szczególnie przyciągnęły moją uwagę.

Jeśli chodzi o przeżycia dla niej, to wśród oferty najbardziej spodobał mi się weekendowy kurs fotografii. Na pewno zauważyliście, że fotografia to moja druga pasja, zaraz po blogu. Z wielką chęcią wybrałabym się na taki kurs (taki prezent byłby mile widziany mężu 😉). Zakupy ze stylistką to kolejna propozycja idealna, szczególnie, że na lato odświeżamy garderobę. Warto więc to zrobić pod okiem stylisty, który dobrze zna aktualne trendy. Dzięki zdobytej wiedzy poznasz fasony i kolory, które ujmą Ci lat, i podkreślą to, co w Twojej figurze najlepsze. Podczas zakupów nauczysz się także szybko wybierać rzeczy, które pasują do Twojego typu urody, wykonywanej pracy, charakteru i Twojej sylwetki.

Wróćmy zatem teraz do tematu przewodniego posta – co podarować dziecku w prezencie? Otóż ze stroną prezenty.pl to również jest proste. W dziale „dla dziecka” znajdziemy propozycje zarówno dla chłopczyków, jak i dziewczynek. Ja oczywiście zdecydowałam się na Domek wróżki do zabawy, który już mogliście zauważyć na zdjęciach. Zabawka ta to idealny prezent dla każdej małej księżniczki. Jest wykonana z drewna, co sprawia, że jest niezwykle solidna i na pewno posłuży naszej małej dziewczynce na wiele godzin zabawy.

Na wyposażeniu domku znajdziemy 3 grzybki – 1 duży służący za stół oraz 2 mniejsze jako krzesła. Jest tu także kaczuszka pływająca w stawie, hamak zrobiony z kwiatków oraz 2 śliczne maleńkie wróżki – niebieska i różowa. Całość wykonana bez zarzutu.

 

 

 

Domek ma postać walizki, która dziecko może złożyć i zabrać ze sobą wszędzie. Nie jest ciężka i 3 latka razi sobie z noszeniem jej bez problemu. Po rozłożeniu mamy do zabawy dwa piętra, okna którymi mogą wyskoczyć wróżki. Tylna ściana walizki po rozłożeniu tworzy ogród. Natomiast z dwóch boków domku możemy przymocować drabinki i zjeżdżalnie.

 

 

 

 

Domek posiada również drzwi, które możemy otworzyć i zamknąć. Taka zabawa w domek sprawia na prawe niezwykle dużo frajdy, a także pobudza wyobraźnię dziecka, które może tworzyć swoje historie wciąż na nowo. Całość dopracowana jest w każdym najmniejszym szczególe. Julia jest zadowolona, a to dla mnie najlepsza rekomendacja.

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko