DomNews

Botaniczne plakaty do pokoju dziecka

https://posterilla.pl/

Pokój dziecka nie musi kojarzyć się jedynie z misiami, lalkami, postaciami z bajek i przesłodzonym, cukierkowym wyglądem. Coraz częściej można spotkać naprawdę pomysłowe aranżacje. Dzisiaj przyjrzyjmy się, jak stworzyć leśny nastrój w pokoju dziecka  lub zabrać go w podróż do tropikalnej dżungli.

Dzieci lubią pokoje, które mają wyraźne i oryginalne motywy przewodnie. Taki efekt łatwo osiągnąć, gdy ma się pod ręką odpowiednie ozdoby. Botaniczne motywy są modne i wspaniale nadają się do wnętrza małego odkrywcy, młodej podróżniczki lub szkolnych miłośników przyrody.

Plakaty do pokoju dziecka prosto z ogrodu botanicznego

Jeżeli nie jesteście pewni, jak długo leśna sceneria będzie na topie lub Wasza pociecha często zmienia zainteresowania, postawcie na botaniczne plakaty do pokoju dziecka. Stworzona z nich kompozycja, nada świeżego, leśnego charakteru, a co najważniejsze łatwo je zastąpicie nowymi dekoracjami, gdy tylko zapragniecie zmienić wygląd wnętrza. Które plakaty wybrać? Jak je zestawić w jedną, spójną kompozycję? Jeżeli nie macie na to pomysłu, wybierzcie któryś z proponowanych przez sprzedawcę zestawów. Najlepsze będą rysowane plakaty do pokoju dziecka, w nieco w bajkowym stylu, np. Zestaw 4 plakatów botanicznych.

https://posterilla.pl/

Roślinne ozdoby do pokoju dziecięcego

Oprócz plakatów, świetne będą żywe rośliny, choć musicie pamiętać, że dzieci raczej rzadko je podlewają. Możecie, wspólnie ze swoją pociechą, stworzyć ozdoby do pokoju dziecięcego ze sztucznych kwiatów, np. wianki i zawiesić je na ścianie. Wykorzystajcie także suche rośliny i liście, zebrane podczas spaceru. Zróbcie z nich zielnik lub małe herbarium. Niezastąpione będą poduchy w botaniczne wzory, a także pled lub dywan z roślinnym motywem.

Witaj w dżungli, czyli egzotyczne plakaty do pokoju dziecięcego

Kilka sezonów temu designerzy zakochali się w egzotycznej roślinności, jej niebanalnych kształtach i formach. Tropikalne rośliny całkiem dobrze czują się w ciepłych mieszkaniach, ale potrzebują odpowiedniej wilgotności, aby bujnie rosnąć. Te na plakatach są znacznie mniej wymagające.

Egzotyczne plakaty do pokoju dziecięcego to głownie palmy, bananowce, monstery i fikusy, a także eukaliptusy, których nietypowa, wpadająca w błękit zieleń wygląda bardzo nowocześnie. Dzięki takim grafikom bez trudu stworzycie w pokoju malucha domową dżunglę.

https://posterilla.pl/

Z czym zestawić botaniczne plakaty do pokoju dziecięcego

Plakaty o tematyce roślinnej wspaniale skomponują się z zabawnymi napisami, dedykowanymi dzieciom. W ten subtelny sposób dodacie dziecięcy akcent całemu wnętrzu. Najlepsze plakaty do pokoju dziecka w tym stylu to napis Cool Kid, You are loved lub Adventure is waiting, które można znaleźć na https://posterilla.pl/pl/c/PLAKATY-DLA-DZIECI/77. Oprócz pięknej flory, warto dodać również leśną faunę. Ozdoby do pokoju dziecięcego z wizerunkiem uroczych zwierzątek lub kolorowych ptaków i motyli, będą doskonałym uzupełnieniem roślinnej aranżacji.

Podoba Wam się pomysł na pokój dziecka pełen zieleni? Taka kolorystyka pozwala się zrelaksować, a kontakt z naturą ma dla naszego samopoczucia zbawienny wpływ. Dzieci zwykle kochają przyrodę, dlatego pozwólcie by zagościła ona na dobre w ich przestrzeni.

Niespodzianka dla Czytelników – odbierz Rabat

Wybierajcie do woli! Zwłaszcza, że mam dla Was niespodziankę! Posterilla dla wszystkich czytelników bloga przygotowała specjalne rabaty. Wejdźcie na: https://posterilla.pl/pl/reg, zarejestrujcie się odbierzcie swój rabat, który wynosi 15% !!!!

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom