Porady

Czy on mnie kocha? Jak to sprawdzić?

Na słowo „Kocham Cię” czekamy z utęsknieniem. Tym bardziej jeśli my czujemy, że ten moment już nadszedł. Jeśli Twój partner do tej pory ci tego nie powiedział to czy to znaczy, że nic do ciebie nie czuje? Jak sprawdzić: Czy on mnie kocha?

Czy on mnie kocha? Odpowiedź na to pytanie z pewnością pragnie poznać wiele kobiet. Fakt, że codziennie telefonuje do Ciebie, wysyła czułe sms i proponuje spotkanie nie do końca ci wystarcza. Chciałabyś wiedzieć, czy czuje do ciebie coś więcej? Czy to możliwe, że już cie kocha?

Oto 7 sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że twój mężczyzna już oszalał na twoim punkcie.

1. Zamiast „ja” Mówi „my”

Czy coraz częściej używa zwrotów „my” i „nas”, zamiast „ja i ty”? Jeśli tak, a ty mimo to nadal, w głębi duszy zadajesz sobie pytanie: „czy on mnie kocha?” to wiedz, że ten z pozoru prosty gest oznacza, że zaczął poważnie podchodzić do waszego związku i zaczyna odbierać was dwoje jako jedność.

2. czy myśli o przyszłości

Może nie rozpisuje jeszcze planów budowy waszego wspólnego domu, ale zamawia bilet na koncert, który ma odbyć się za pół roku. To znak, że myśli o tym, że wciąż będziecie wtedy razem. Plusem jest także fakt, że kupuje bilety podwójnie ;).

Kiedy natomiast zaczyna wspominać o wspólnym mieszkaniu, bądź ukradkiem porównuje obwód waszych palców, by sprawdzić rozmiar pierścionka, nie miej żadnych wątpliwości – on cie kocha! i chce spędzić z tobą resztę życia.

3. Dba o ciebie

Kochający facet to taki, który troszczy się o swój skarb i jest zawsze, gdy go potrzebujesz. Nawet w dni, w których jesteś nieznośna, przeziębiona i wyglądasz koszmarnie. On zawsze jest przy tobie i służy pomocą i ramieniem.

4. Zapomniał o eks

Jeśli imię jego eks przestało pojawiać się w jego rozmowach to dobry znak, że zapomniał o jej istnieniu i co więcej przestał o niej myśleć. Dziewczyno! do boju.

5. Wspólny czas

Jeśli potrafi przełożyć spotkania bądź ukochane treningi na inną godzinę niż zwykle, tylko dlatego, że ty akurat masz wtedy wolne popołudnie, możesz czuć się jak prawdziwa szczęściara. Czy on mnie kocha? Cóż to za pytanie! Facet rezygnujący z treningu dla spotkania z ukochaną musi być zakochany po uszy.

6. Kompromis

Z charakteru jest uparty, jednak nagle zaczyna ci w pewien sposób ulegać? Oczywistym jest, że żadnej z nas nie oczaruje pantoflarski i spotulniały facet, jednak partnerstwo i kompromisy, w szczególności, gdy wcześniej był zatwardziałym uparciuchem, znacząco świadczą o jego zaangażowaniu.

7. Czułe gesty

Przytula cię publicznie, sprawia ci niespodzianki, a ty nadal zastanawiasz się, czy on się zakochał? Nie masz powodu. Facet, który jest zauroczony swoją partnerką, pragnie wszystkim pokazywać, jak cudowną dziewczynę spotkał i że ten skarb jest tylko jego.

Czy czujesz, że chociaż cztery punkty dotyczą twojego związku? Jeśli tak, jesteś prawdziwą szczęściarą. Twój facet oszalał na twoim punkcie, a ty nie musisz więcej nękać się pytaniami „czy on mnie kocha?”, „czy on coś do mnie czuje?”.

Jeśli marzysz o tym, by ktoś się w tobie zakochał i wciąż czekasz na spotkanie tego jedynego, rozwiąż test doboru partnerskiego, który znajdzie mężczyzn idealnie dopasowanych właśnie do ciebie.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Porady