CiekawostkiNews

Baby Yoda staje się twarzą Tamagotchi w oficjalnym crossoverze „Gwiezdnych wojen”

Wszyscy pamiętamy Tamagotchi, prawda? Mały, kieszonkowy cyfrowy zwierzak, którego musiałeś karmić, aby był szczęśliwy? Okazuje się, że właśnie wraca do łask, choć wydaje się, że już o tej zabawce zapomniano. Gwiezdne Wojny i Bandai Namco połączyły siły, aby stworzyć Baby Yoda, a dokładniej Grogu. Mandalorianin nie jest już jedynym opiekunem Grogu. Teraz fani w domu mogą pielęgnować uroczą postać na 8-bitowym ekranie.

Baby Yoda staje się twarzą Tamagotchi

Wielu zakochało się w tej postaci, gdy został wprowadzony w pierwszym sezonie The Mandalorian. Młoda, ale potężna, wrażliwa na Moc postać znajdowała się w centrum spisku, a wielu desperacko chciało go złapać, zmuszając Mandalorianina, Din Djarina, do ochrony go. Teraz to do ciebie należy opieka i wychowanie własnego Grogu, ale miejmy nadzieję, że zadanie jest nieco mniej niebezpieczne, niż widać na ekranie.

Projekt jest tradycyjnym kształtem jajka Tamagotchi, ale z pokryciem Grogu, na którym znajdują się urocze oczy i duże uszy postaci. Od czasu jego wprowadzenia merchandising postaci był niezwykle popularny i nic dziwnego, że firma Tamagotchi Bandai Namco chciała mieć postać rynkową.

To już drugi raz, kiedy Tamagotchi połączył siły z Gwiezdnymi Wojnami, po tym jak w zeszłym roku ukazał się Tamagotchi R2-D2. Zabawka przez lata widziała kilka różnych stylów i projektów, w tym smartwatch Tamagotchi, który pozwalał dbać o swojego „zwierzaka” z nadgarstka. Było to w pewnym sensie odpowiednie, ponieważ słowo Tamagotchi pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego jajko, tamago (たまご) i słowa oznaczającego zegarek, uochi (ウオッチ), będącego hybrydą angielsko-japońską.

Po ponownym spotkaniu z Grogu w Księdze Boby Fetta, Din Djarin i jego podopieczni powrócą w trzecim sezonie The Mandalorian, który najprawdopodobniej przyjrzy się reperkusjom Grogu porzucającego trening Jedi z Lukiem Skywalkerem i Din Djarin, który „nie będzie już Mandalorianinem”. ”.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Ciekawostki