LifestyleNews

Słodkie życzenia z Chocolissimo

Mama, mamusia, mateczka te słowa kojarzą mi się z ciepłem rodzinnego domu. Z unoszącym się zapachem piekących się ciasteczek, czy też ze smakiem gorącej czekolady, którą mama robiła zawsze by odgonić moje smutki….
Tak smak ciepłej czekolady to zdecydowanie jeden z wielu smaków dzieciństwa wyryty w mej pamięci. Dlatego też, idąc tym tropem Dzień Matki w tym roku chcę świętować właśnie na czekoladowo :-). I nie, nie będzie to zwykła tabliczka czekolady – w te święto chce obdarować Mamę czymś bardziej wyjątkowym. W tym pomoże mi chocolissimo.
 
Chocolissimo to wielka „kopalnia” czekoladowych prezentów, i to nie tylko na dzień mamy. Na pewno znajdziecie tu wiele słodkich niespodzianek na każdą z okazji. Ja jednak skupiłam się na tej jednej.

 

Mój wybór padł przede wszystkim na pudełeczko czekoladek z napisem głoszącym Super Mama. I tu nie ma chyba wątpliwości co do wyboru, przecież każda mama powinna być super mamą. Moja jest :-)!

 

W środku opakowania znajduje się sześć ręcznie robionych pralinek. Każda z pralinek jest niepowtarzalna i każda ma inny smak.

 

 

Kolejną częścią mego słodkiego prezentu jest Telegram. A w środku bardzo ważne słowo – Julia. Dlaczego Julia? Bo to najukochańsza wnuczka mojej mamy, myślę, że telegram z jej imieniem bardzo ją wzruszy.

Kostki z literkami zostały wykonane z najwyższej jakości czekolady belgijskiej.

 

Ostatnim produktem, na który się zdecydowałam to wyjątkowa tabliczka deserowej czekolady o kwadratowym kształcie. W czekoladzie zatopione są malinki wraz z płatkami migdałów. Całość prezentuje się bardzo efektywnie.

 

 

Oczywiście przy zamówieniu nie mogłam zapomnieć o córci :). Dostała słodką księżniczkę z czekolady na patyku. Zachwycona od razu zabrała się do pałaszowania ;).

 

A Wy jaki prezent szykujecie dla mam ? 🙂

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle