Porady

Zwiększ widoczność Twojej strony w google

Na pewno wielu z was słyszało o takim pojęciu jak pozycjonowanie strony. Co to dokładnie jest? Otóż pozycjonowanie – zwane także SEO – to długotrwały proces. Jednak warto go przejść, gdyż owocuje podwyższeniem naszej strony w rankingu innych stron w wynikach wyszukiwania. Jest to bardzo ważne, gdyż z kolei to przekłada się na wielokrotne zwiększenie liczby odwiedzin naszych potencjalnych klientów. Pozycjonowanie to potencjalny zysk dochodzący nawet do dziesiątek tysięcy złotych. Jednak źle prowadzony oznacza utratę naszego czasu i pieniędzy. W czym tkwi sekret?

Obecnie, prawie każda z witryn, na której odnotowujemy ruch, posiada go aż w 85% z wyników wyszukiwania pewnych słów w wyszukiwarce. Sami na pewno nie raz wpisywaliście słowo klucz, szukając odpowiednich stron czy firm. Żadna z dostępnych form reklamy nie przyniesie nam takich efektów, jak wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo jest ona najtańszą z reklam. Aby nasza strona WWW była skutecznie wypozycjonowana, należy wybrać jak najbardziej odpowiednie i popularne frazy wyszukiwania charakterystyczne dla naszej witryny. Pod tym względem najlepiej oddać się w ręce fachowców, którzy dysponują odpowiednimi narzędziami. Nas, jako zleceniodawców powinni interesować wyłącznie profesjonaliści i właśnie do takich firm należy afterweb.pl

Specjaliści Afterweb.pl zajmują się pozycjonowaniem od 2008 roku. Ich wieloletnia działalność w branży pozwoliła wypracować skuteczny model pozycjonowania stron w wyszukiwarce. Dzięki temu każdy z klientów prędzej czy później trafia na sam szczyt rankingu Google. Zespół tworzą pasjonaci, którzy stale zwiększają kompetencje poprzez udział w prestiżowych konferencjach i szkoleniach. Nie zadowalają się półśrodkami, dążą do najwyższych pozycji tak, aby przynieść pewny zysk kontrahentom. Oddając swoją stronę w ich ręce, zyskujesz wysokie i stabilne pozycje dające długotrwały efekt.

Pozycjonowanie na szczyt wyszukiwarki Google

Jeśli chciałbyś, aby firma zajmująca się pozycjonowaniem podchodziła do zadania w pełni kompleksowo, to pozycjonowanie stron w Afterweb może Ci to zapewnić. Swoją pracę rozpoczynają od rzetelnych audytów pokazujących kondycję strony internetowej. Na podstawie zebranych danych nakreślają przygotowany specjalny plan działania, który umożliwi witrynie dotarcie na szczyt wyszukiwarki. Każdy klient otrzymuje szczegółowy plan pracy, który rozliczany jest w systemie kwartalnym. Dodatkowo uzyskując dostęp do panelu klienta, możemy na bieżąco monitorować rosnące pozycje wszystkich wybranych fraz w Google.

Pamiętaj, że skuteczne pozycjonowanie Twojej strony w Google to podstawa Twojego sukcesu w Internecie, niezależnie od tego czy prowadzisz firmę, czy jesteś blogerem. Dzięki odpowiedniemu, wysokiemu pozycjonowaniu Twojej strony zyskujesz bardzo wiele.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Porady