DzieckoNews

Co kupić na chrzciny dziecku?

Co kupić na chrzciny dziecku? To pytanie na pewno padło z Waszych ust niejednokrotnie. Ja sama również kilka razy stawałam przed wyborem takiego prezentu, dlatego dziś przychodzę do Was z moimi inspiracjami, które być może przyjdą Wam z pomocą.

Na początku powinniśmy zastanowić się, czy dany prezent ma być praktyczny, czy pamiątkowy. Jeśli zdecydujemy się na prezent praktyczny, to najlepszym wyjściem będzie zapytać rodziców maleństwa wprost, co chcieliby otrzymać. W momencie chrzcin dziecko jest już raczej na świecie jakiś czas i rodzice sami na pewno doskonale wiedzą, co im się przyda, czego potrzebują, a co już na przykład mają. Wydaje mi się również, że jeśli chodzi o prezenty na różne okazje, najpopularniejsze stały się prezenty praktyczne lub oczywiste jak gotówka. Jednak w przypadku chrzcin może warto przemyśleć sprawę prezentu pamiątkowego.

Dlaczego tak?

Otóż uroczystość chrzcin zdarza się tylko raz w życiu – nie są to urodziny, które obchodzimy co roku. Dodatkowo, z czasem, bardzo często zdarza się nam zapomnieć o dacie chrztu dziecka – tu właśnie świetnie sprawdzą się pamiątki z możliwością graweru.

Prezent na chrzciny – co wybrałam?

Ja, osobiście, zdecydowałam się na taki właśnie sposób obdarowania maleństwa, w którego chrzcie miałam okazję uczestniczyć. Według mnie będzie to przepiękna pamiątka tego wyjątkowego dnia, zarówno dla dziecka jak i jego rodziców. Oczywiście znalazłam wiele inspiracji i naprawdę ciężko było mi się zdecydować na określony wzór i rodzaj prezentu – jednak w końcu z pomocą przyszedł mi sklep prezentynachrzest.com. Jeśli przekonaliście się do mojego pomysłu, chętnie pokażę Wam trzy rzeczy, które urzekły mnie najbardziej. Oczywiście, w ofercie znajdziecie ich o wiele, wiele więcej.

Album na Zdjęcia

Elegancki album na zdjęcia to wyjątkową pamiątką na prezent dla dziewczynki. Okładka bardzo często wykonuje się z wysokiej jakości eko-skóry. Wiele ofert ma dodatkową opcję personalizacji prezentu, dzięki czemu album staje się jeszcze bardziej wyjątkowy. W środku znajdziemy 30 kart z miejscami na fotografie, które oddziela biały pergamin.

Złoty medalik na łańcuszku z grawerowaniem życzeń

Klasyczny, złoty medalik z Matką Boską i Dzieciątkiem Jezus w kształcie papirusu, jest według mnie jednym z najlepszych prezentów i piękną pamiątką na długie lata. Owszem takiego medalika za pewnie nie założymy dziecku od razu, jednak gdy dziecko podrośnie, to z powodzeniem może już go nosić. Będzie idealnym prezentem na wyjątkową okazję Chrztu Świętego.

Sztućce dla dzieci

Fakt, komplet sztućców może nie należy do standardowych prezentów, jednak jeśli chodzi o praktyczność i użyteczność, to są one numerem jeden. W tym przypadku możemy być raczej pewni, że prezent będzie wykorzystany przez malucha.

Obrazki srebrne na chrzest

Ta gustowna pamiątka przykuje uwagę każdego. Obrazki srebrne na chrzest zostały wykonane ze szlachetnego materiału, dzięki czemu posłużą dziecko jeszcze przez długi czas i nawet w kilka lat po chrzcinach będą dla niego piękną pamiątką. W salonie Azur znajdują się obrazki srebrne na chrzest, przedstawiające Świętą Rodzinę czuwającą nad dzieciątkiem oraz Aniołki, modlące się w intencji maluszka. Takie obrazki srebrne symbolizują opiekę nad nowo narodzonym dzieckiem i są gwarancją wyjątkowego upominku. Dodatkową, świetną opcją jest możliwość personalizacji w postaci graweru.

Jak podobają się Wam moje pomysły na to co kupić na chrzciny? Dajcie znać w komentarzach. Może macie już coś swojego, sprawdzonego ?

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko