Moda

Zrób sobie prezent z Quill

Wiosna to czas porządków i nowych pomysłów, zarówno na siebie jak i na garderobę, czy dodatki. Dlatego też ja o tej porze roku bardzo lubię sprezentować sobie nowy dodatek, który odświeży moją garderobę. Tym razem w poszukiwaniu trafiłam na stronę Quill.pl, gdzie znalazłam moje nowe cudo – portfel skórzany.
Pomysł na prezent
Dlaczego na wiosnę postanowiłam sprawić sobie właśnie nowy portfel a nie na przykład nową parę butów? Bo to portfel odzwierciedla całe nasze życie – z niego dowiemy się jak dużą rodzinę mamy, jakim autem jeździmy, w jakim banku mamy konta, czy jaki sklep odwiedzamy najczęściej. Portfel przechowuje naszą prywatność i wspomnienia, stale uczestniczy w naszym życiu, zmienia się razem z nami. Jest wszędzie tam gdzie idziemy, nosi znaki naszych działań. Dlatego też na wiosnę wybrałam Quill duży portfel damski bordowy, który będzie towarzyszył mi w codziennych historiach i nosił ich pamiątki.

 

 

 

Duży portfel damski bordowy Brant to połączenie elegancji, klasyczności z wysoką jakością materiałów oraz przestronnością. Idealny również jako kopertówka. Wykonano go z bordowej skóry naturalnej. Posiada mnóstwo przydatnych kieszeni, mamy miejsce na monety, czy zapinaną kieszeń na bilon. Może towarzyszyć nam podczas zwykłych zakupów na mieście, czy też na randce dobrany do stylizacji, jako kopertówka. Dostępny jest w pięciu kolorach, dlatego też myślę, że każdy z nas znajdzie ten swój ulubiony.

 

 

 

 

Dlaczego nie jest to zwyczajny portfel jak tysiące innych? Otóż możemy go spersonalizować. Wtedy stanie się jeszcze bardziej unikatowy, i przede wszystkim tylko nasz. Na portfelu możemy zlecić wytłoczenie dowolnych inicjałów lub tekstu, aż do 12 znaków. Ja wybrałam swoje imię, jednak może to być cokolwiek, np. data pierwszej randki jeśli kupujemy go w prezencie dla ukochanej. Ja jestem zadowolona i myślę, że niedługo dokonam kolejnego zakupu – tym razem portfel podaruję mężowi.
A Wam jak się podoba?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda