GadżetyNews

Xiaomi Mi Band 7 – czy warto ją kupić

Najnowsza inteligentna opaska od Xiaomi. Mi Band 7 jest już dostępna. Można ją kupić za przystępną cenę, choć trzeba przyznać, że jest nieco droższa niż jej poprzednia wersja. Czy warto więc przepłacać? Sprawdźmy jej parametry.

Xiaomi Mi Band 7

Opaski stały się bardzo szybko popularne wśród Polaków i nie ma co się dziwić. Są znacznie tańsze niż smartwatche, a mimo tego wciąż funkcjonalne. Mi Band charakteryzują się także przystępną ceną. Z roku na rok jednak jest ona wyższa, ale też wraz z ceną rośnie ilość dostępnych funkcji, które oferuje ten mały gadżet. W tym roku Xiaomi zaproponowało nam Mi Bank 7. Jak wyglądają jej funkcje?

Sprzedaż nowej opaski wystartowała w Polsce 15 lipca i wtedy czekała na chętnych spora promocja. Teraz cena jest nieco wyższa, bo kosztuje 249 złotych, ale wciąż wydaje się przystępna. 

Mi Band 7 czy Mi Band 6?

No więc jak wygląda porównanie tych dwóch modeli? Czy warto dołożyć trochę i kupić najnowszą odsłonę ? Moim zdaniem jak najbardziej, gdyż decydując się na opaskę, zyskujemy przede wszystkim znacznie większy wyświetlacz o przekątnej 1,62”.

To aż o 25 procent więcej niż w poprzednim modelu. Wpłynie on na pewno na komfort użytkownika, obsługa opaski będzie dużo wygodniejsza.

Mi Band siedem to także więcej niezwykłych kolorów do wyboru, czyli: Ivory, Olive, Orange, Blue, Black, Pink. Na pewno każdy znajdzie najbardziej odpowiedni dla siebie. Warto zaznaczyć, że Xiaomi Smart Band 7 jest sprzedawany z czarnym paskiem. Pozostałe opcje można  dokupić osobno. Ich dostępność zależna jest od lokalizacji.

Jak prezentują się funkcje w Mi Band 7?

Fajnym dodatkiem jest obsługa ponad 110 trybów sportowych. Ich szeroka gama pomoże Ci śledzić spalone kalorie, zmiany tętna oraz czas trwania treningów. Do tego obsługa pływania w basenie, snorkelingu oraz inteligentne rozpoznawanie 4 powszechnych stylów pływania. Jednym słowem warto rozważyć jej zakup.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Gadżety