DzieckoNews

Wyprawka szkolna – to przyda się Twojemu dziecku w szkole

wyprawka szkolna

Wakacyjny czas powoli dobiega końca. Lato powoli nas opuszcza, a to oznaczać może tylko jedno – wielkimi krokami zbliża się rok szkolny. Dlatego też zanim Twoje dziecko pojawi się na lekcjach należy skompletować odpowiednią wyprawkę szkolną. Ten post powstał właśnie dlatego, abyś nie pominął niczego ważnego. Wyprawka szkolna powinna składać się z przedmiotów przydatnych i praktycznych. Pozwól dziecku decydować o tym co się w niej znajdzie, wspólne zakupy mogą Wam przynieść wiele radości. Razem z HappyColor.pl sprawdzimy co na pewno przyda się w szkole.

Kompletowanie wyprawki szkolnej  należy do istotnej części wakacji. Podczas tej czynności możemy poruszyć wspólnie z dzieckiem temat powrotu do codziennych obowiązków i nowych wyzwań w roku szkolnym. Stworzenie listy potrzebnych rzeczy będzie świetnym sposobem na wspólne spędzenie czasu. Dajmy dziecku prawo głosu i możliwość decydowania jakimi przedmiotami chce się otaczać.

Wyprawka szkolna – ważna jest jakość

Kompletując wyprawkę szkolną warto postawić na jakość a nie na ilość. Zdecydujmy się na to co jest nam niezbędne. Zrezygnujmy ze stukolorowych zestawów kredek, one będą tylko rozpraszały uwagę dziecka, a nie pobudzą jego kreatywności. Wielkie komplety długopisów też raczej wydają się zbędne. Ale jak nie dać się skusić ilości błyszczących akcesoriów, od których uginają się półki w sklepach? To proste – zróbcie zakupy przez Internet na stronie HappyColor.pl. Gdy masz już gotową listę przyborów, takie zakupy będą szybkie i proste.

Wyprawka szkolna – co się może przydać?

Kompletowanie wyprawki warto zacząć już teraz, ponieważ w sierpniu wiele sklepów rusza z promocjami artykułów szkolnych. Robiąc zakupy przez Internet mam dla Was dobrą wiadomość, HappyColor.pl przygotowało dla Was 15% zniżkę. Wystarczy podać kod : CzaryMartyHC dokonując zamówienia w sklepie. A co może się przydać w takiej wyprawce?

 

Artykuły papiernicze – HappyColor.pl

Zaraz za podręcznikami i plecakiem na liście powinny pojawić się artykuły papiernicze. Należy jednak pamiętać, że wyprawka może różnić się w zależności od klasy i szkoły do której uczęszcza nasz maluch. Jeśli chodzi o najmłodsze dzieci to z pewnością tutaj przyda się więcej elementów i warto zdecydować się na te bardziej kolorowe. Pamiętajmy przede wszystkim o:

  • akcesoriach do pisania – ja wybrałam długopisy ścieralne dostępne w różnych kolorach i kształtach, ołówki i pióra,
  • przybory do malowania – tutaj powinny pojawić się oczywiście kredki, mazaki, farby plakatowe oraz akrylowe (w zależności od preferencji dzieci, my mamy oba zestawy),
  • przyrządy matematyczne i kreślarskie, czyli linijki, ekierki, cyrkle),
  • artykuły papiernicze – bloki malarskie, bloki rysunkowe białe i kolorowe, bloki techniczne, bloki w formacie a4 oraz a5.

Pamiętajcie, że zazwyczaj szkoła podaje listę potrzebnych rzeczy. Od was zależy tylko w jakich wariantach je kupicie i na jaką jakość postawicie. Ja jak widzicie zdecydowałam się na HappyColor.pl i nie żałuję. Z wielką radością uzupełnię przybory szkolne również tam.

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko