23 czerwca to ważna data, wtedy bowiem obchodzimy w Polsce Dzień Ojca. Każde dziecko, niezależnie od tego, czy ma lat 7, 37 czy 57, z pewnością zechce swojemu tacie sprawić przyjemność i wyrazić swoją pamięć o nim i tym wyjątkowym dniu. Co wybrać spośród gąszczu prezentów, aby na twarzy taty zagościł uśmiech?

Każdy lubi być obdarowywanym prezentami. Nawet najdrobniejszy upominek jest miłym wyrazem naszej pamięci o drugiej osobie. Na Dzień Ojca warto wybrać taki prezent, który mile zaskoczy obdarowywanego, ale i pod uwagę weźmie jego zainteresowania czy potrzeby.

Dla miłośników sportu

Jeśli Twój Tata jest wielkim amatorem wszelkiego rodzaju sportów – czy to piłki nożnej, siatkówki, żużlu, kolarstwa a może pływania warto wziąć pod uwagę jego zainteresowanie podczas wyboru prezentu. Bilety na mecz ulubionej drużyny, biografia ulubionego sportowca wydana w atrakcyjny sposób czy koszulka z nazwiskiem (a może i autografem) ulubionego piłkarza z pewnością mile zaskoczy obdarowywanego i wywoła szeroki uśmiech na jego twarzy.

Dla majsterkowicza

Wiele ojców uwielbia spędzać swój wolny czas w.. garażu! Majsterkowanie – czy to przy samochodzie, motocyklu czy w domowym warsztacie, przy którym reperuje lub odnawia stare meble, może okazać się dobrym tropem przy wyborze prezentu na Dzień Ojca! Zestaw narzędzi, które okażą się praktycznym prezentem czy wymarzona skrzynka na narzędzia, dzięki której w końcu zapanuje ład i porządek królestwie Twojego Taty z pewnością będzie strzałem w 10!

Dla każdego coś miłego!

Jeśli Twój Tata nie ma sprecyzowanych zainteresowań lub są one niezwykle kosztowne, zawsze warto pomyśleć o prezencie, który podkreśli Waszą relację! Wspólne zdjęcie oprawione w piękna ramkę lub nawet cała fotoksiążka gromadząca wszystkie Wasze najcenniejsze wspomnienia z pewnością okaże się doskonałym pomysłem na prezent.
Każdy ojciec ucieszy się także z zabawnych gadżetów, które podkreślą wiążącą was więź. Kubek z zabawnym nadrukiem, brelok lub… T-shirt! Zwłaszcza ten ostatni pomysł cieszy się niemałym uznaniem! Koszulki na Dzień Ojca na Koszulkowo możesz dobrać wedle wielu kryteriów: znajdziesz tam takie, które opierają się na zabawnym tekście, nawiązują do ulubionych seriali lub filmów („Król Tatuś Pierwszy”, „The Father”). Znajdziesz na stronie także koszulki, które wyrażą Twoją wdzięczność i miłość względem Ojca („Tata na medal” lub „Najlepszy Tata”). Do wyboru, do koloru!

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda