DomNews

Wygodne lato z whamaku.pl

Zawitał do nas maj a z nim, mam nadzieję, w końcu wiosna! Ciepła, kwitnąca i radosna. No a jak wiadomo po wiośnie mamy lato. Lato, które kusi ciepłem i słońcem. Więc zamknijcie oczy moi mili i wyobraźcie sobie słońce, dużo słońce i Was z książką w ręce siedzących na hamaku. Fajnie prawda? Oczywiście, że tak! Skąd wziąć taki hamak ? Nie musicie szukać, gdyż przychodzę do Was dziś z ofertą sklepu whamaku.pl . To miejsce, gdzie znajdziecie szeroki wybór hamaków domowych i ogrodowych.
fot. nahamaku.com.pl
Jako, że jak wiecie jestem mamą, to najbardziej interesowała mnie oferta hamaków dla dzieci. To co znalazłam przerosło moje oczekiwania :). Oczywiście, na plus! Wśród tych hamaków moją uwagę przykuł fotel hamakowy HCS.
Jest on wykonany z wysokiej jakości bawełny. Dopuszczalna waga, którą wytrzymuje hamak to aż 80kg. Posiada on certyfikat TUV – bezpieczeństwo dziecka przede wszystkim.
Hamak dla dzieci model Koala jest zaprojektowany specjalnie dla naszych małych pociech. Ma wszytą kieszonkę, w którą można wpiąć dziecko kiedy śpi. Na pewno każde dziecko będzie zachwycone.
Teraz czas na fotel hamakowy, który zauroczył mnie totalnie ! Jest to fotel hamakowy z poduszkami HC11p . Jest śliczny, wykonany zgodnie z brazylijską tradycją. Ma delikatne, ozdobne wykończenie, które dodaje całości romantycznego wdzięku.
Oczywiście przeglądając ofertę nie mogłam pominąć hamaków dla dorosłych. Uwagę moją od razu przykuł Hamak z drążkiem KOALA CC-24. Jest to hamak jednoosobowy. Przez swoje małe gabaryty idealnie nadaje na mały taras. Wykonany ręcznie z plecionych sznurków wełnianych. Prezentuje się niezwykle efektywnie. Belka, która wieńczy hamak jest specjalnie impregnowana i przez to niezwykle wytrzymała na czynniki zewnętrzne.

 

 

Ostatnim z hamaków jaki chcę Wam pokazać to Hamak z drążkiem KOALA HS. Sprawdzi się on najlepiej w ogrodzie lub dużych pomieszczeniach. Korzystając z niego na świeżym powietrzu, możemy go rozwiesić między dwoma drzewami lub na stojaku. Jest dostępny w 25 wariantach kolorystycznych. Długość hamaka wynosi 340 cm. Dzięki luźno zwisającej tkaninie możemy osłonić się przed słońcem lub wiatrem. Poniżej zobaczcie jeden z przykładowych kolorów.
Jeśli zainteresowała Was oferta sklepu to pozostałe hamaki możecie sprawdzić na stronie koalahammock.com . Zapraszam 🙂

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom