NewsUroda

Venus multi-pielęgnującyjny olejek do ciała pod prysznic w żelu

Na pewno wielu z Was kojarzy markę Venus z produktami do depilacji, przyznam, że ja również znałam ją tylko od tej strony. Dlatego też, dużym zaskoczeniem było dla mnie odkrycie kosmetyku do pielęgnacji skóry pod prysznicem, o którym dziś opowiem Wam słów kilka.

 

Venus Multi-Pielęgnacyjny olejek do ciała pod prysznic w żelu.
Multi olejek do kompleksowej pielęgnacji Twojej skóry podczas codziennej kąpieli pod prysznicem. Lekka formuła o intensywnym działaniu jest odpowiednia dla każdego typu skóry, szczególnie suchej i wrażliwej. Ekspresowo nawilży i odżywi Twoją skórę dzięki zawartości naturalnego oleju Monoi i witaminy E.

 

  • Naturalny olejek monoi posiada właściwości nawilżające, wygładzające i zmiękczające skórę.
  • Witamina E regeneruje i odżywia.

Olejek do ciała w żelu jest zamknięty w miękkiej tubie o pojemności 250 ml z zamknięciem typu klik. Jego konsystencja jest, tak jak sama nazwa produktu wskazuje, żelowa. Bardzo łatwo rozprowadza się na skórze i już niewielka ilość wystarczy do jej umycia. Zapach jest delikatnie kwiatowy, nie drażniący zupełnie mego nosa. Jeśli chodzi o działanie to skóra po jego użyciu jest przede wszystkim mocno nawilżona i zdecydowanie bardziej gładka. Olejek bardzo dobrze zatrzymuje wodę, pozostawia na skórze lekka, tłustą warstwę ochronną, jednak możemy być spokojne, gdyż ciało nie lepi się i już po chwili możemy założyć na siebie ubranie.

 

Venus Multi-Pielęgnacyjny olejek do ciała pod prysznic w żelu to opcja idealna dla osób leniwych, czyli przede wszystkim dla mnie, które nie przepadają za nakładaniem balsamu po kąpieli. Po jego użyciu w zasadzie wcale nie muszą, gdyż skóra po nim jest odpowiednio nawilżona.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News