LifestyleNewsPorady

Pomysł na prezent – MyGiftDna

Święta już coraz bliżej, dlatego też zaplanowałam kilka postów, w których pokażę Wam moje pomysły na prezenty. Dziś będą to szczególne prezenty – prezenty spersonalizowane jakie udało mi się znaleźć w sklepie MyGiftDna.

 

Wybrałam dwa prezenty – z myślą o moich teściach, ale myślę, że spokojnie możecie nimi obdarować na przykład rodziców.
Pierwszy spersonalizowany prezent to patera do ciasta. Moja teściowa jak każda mama, babcia dużo czasu spędza w kuchni a rodzinne przyjęcia nie mogą obejść się bez jej pysznych ciast. Dlatego też uznałam, że taki prezent będzie nie tylko przydatny, ale również będzie idealną ozdobą świątecznego stołu.

 

Jeśli chodzi o same patery to, to co jest tu personalizowane to napis na niej. Do wyboru mamy ich kilkanaście przeróżnych. Ja zdecydowałam się na ten brzmiący „Pieczone z miłością by….”.

 

 

Podczas pieczenia ciast nie można zapomnieć o jednym, bardzo ważnym składniku – miłości, natomiast przy konsumowaniu warto pamiętać o odpowiedniej ekspozycji. Ciasto na pięknej paterze sprawi, że goście poczują się jak w prawdziwej kawiarni.

 

 

Patera idealnie wpisze się w wygląd każdej kuchni lub salonu. Możesz na niej ułożyć owoce, ciasta, co tylko zechcesz. Grawerowany spód sprawi, że całokształt będzie jeszcze bardziej zachwycający.

 

 

Okrągła patera na nóżce wykonana jest ze szkła, które jest 2-3 razy bardziej odporne na uszkodzenia niż porcelitowe czy porcelanowe produkty o podobnej grubości. Powierzchnia patery jest idealnie gładka. Grawer może być na całej powierzchnię produktu.

 

 

Grawer na Paterze wykonany jest z użyciem najnowszych technologii laserowych. Trotec Laser pozwala na osiągnięcie dokładności rzędu setnych części milimetra, dzięki czemu Patera wygląda niesamowicie! Grawer jest trwały i nawet po długim użytkowaniu produktu pozostaje nienaruszony i bardzo dobrze widoczny.

 

No dobrze a co zamówiłam dla teścia? Kiedyś będąc u nas teść miał okazję zobaczyć nóż, który podarowałam mężowi z okazji urodzin. Widziałam, że mu się spodobał i nawet wspomniał coś o tym, że z chęcią kupiłby sobie podobny. Dlatego też, na święta, postanowiliśmy spełnić to i kupiliśmy mu spersonalizowany nóż z monogramem.

Elegancki mężczyzna zasługuje na równie eleganckie prezenty. Jednym z nich z pewnością jest grawerowany nóż myśliwski. Łączy w sobie wysoką jakość wykonania i klasyczną elegancję.

Nóż jednoostrzowy typu myśliwskiego sygnowany marką Tasman, która bazuje na prostocie konstrukcji, wysokiej jakości materiałów i staranności wykonania. To daje nam nóż, który nigdy nas nie zawiedzie i sprawdzi się w każdych warunkach. Nóż posiada drewnianą rękojeść w kolorze brązowym oraz dopasowane do noża, eleganckie etui wykonane z naturalnej skóry.

Grawerowany nóż będzie wspaniałym prezentem dla myśliwego, który sprawdzi się na każdym polowaniu. Zadowoleni z grawerowanego noża myśliwskiego będą również fani grzybobrania jak i wędkowania. Nóż dla myśliwego sprawdzi się też na każdej męskiej survivalowej wyprawie.

Jak widzicie widnieje na nim wygrawerowana laserowo literka „K” , gdyż jest to pierwsza litera imienia teścia. Jednak to co będzie tu widniało zależy w zasadzie tylko od naszej inwencji, gdyż napis może być przeróżny.

Całość prezentuje się na prawdę elegancko. Myślę, że osoby obdarowane powinny być zadowolone, ale to już okaże się pod koniec grudnia ;).

A Wy macie już wybrane gwiazdkowe prezenty?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle