DomDzieckoNews

Urządzamy pokój dla niemowlaka

Pokój dla niemowlaka powinien być bezpieczny, przytulny oraz dobrze zorganizowany. To w końcu miejsce, gdzie świeżo upieczeni rodzice spędzają wiele czasu. Warto przygotować się na przyjście dziecka i wcześniej urządzić mu kącik, w którym nowego członka przywita ciepła atmosfera.

Poza wykończeniem ścian i podłogi, ważny jest dobór odpowiednich mebli niemowlęcych. Warto wybrać takie, które posłużą dziecku znacznie dłużej niż tylko przez pierwszy rok życia. Tu najlepszym wyborem będą uniwersalne białe meble dziecięce, pasujące dla niemowlaka, jak i starszego dziecka. Meble dziecięce powinny charakteryzować się wysoką jakością wykonania, być stabilne, pojemne oraz funkcjonalne. W końcu jako rodzic musisz pomieścić w nich dużą ilość ubranek, pieluch tetrowych, ręczniczków i mnóstwo innych rzeczy niezbędnych przy opiece nad maluszkiem.

Kolekcja Good Night

Wybierz specjalne meble przeznaczone dla niemowląt

Wybór mebli dziecięcych jest naprawdę ogromny, więc może swobodnie przebierać jeśli chodzi o styl, kolor i zawartość kompletów mebli dla niemowlaka. W modzie są obecnie klasyczne białe meble, które pasują zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Wystarczy pomalować ściany na odpowiadający nam kolor, dodać akcesoria i dekoracje, aby z pomocą białych mebli pokój niemowlaka zamienić w komnatę małej księżniczki czy lotnika.

Kolekcja Moon

Białe meble dla niemowlaka znajdziecie w sklepie Sarenka.eu https://sarenka.eu/12-meble-dzieciece. Są to ładne i solidnie wykonane łóżeczka, komody, szafy, regały, szafki nocne, półki wiszące oraz przewijaki. Oferta obejmuje także materace do dziecięcych łóżeczek oraz oświetlenie. Słowem – wszystko, czego potrzebujesz aby urządzić pokój niemowlaka od A do Z.

Postaw na funkcjonalne łóżeczka z wyposażeniem

Zacznijmy od najważniejszego mebla, czyli łóżeczka dla niemowlaka. Chcąc wybrać najlepsze łóżeczko dla dziecka trzeba ocenić elementy takie jak możliwość regulacji poziomu wysokości materaca. Na pierwsze miesiące potrzebujemy wysokiego poziomu, który da łatwy dostęp do dziecka. Na najniższy poziom przychodzi czas, kiedy maluch zaczyna już stawać.

Kolekcja Calmo

Jeśli chodzi o łóżeczko dziecięce to istotna jest  również możliwość wyciągnięcie szczebelków. Kiedy nasz szkrab będzie już chodził, a jego ciekawość świata znacznie wzrośnie, takie rozwiązanie pozwoli mu na samodzielne wychodzenie z łóżeczka.

W sklepie Sarenka.eu znajdziecie także łóżeczka wyposażone w szufladę na dole, w której możecie schować pościel na zmianę czy piżamkę. Takie model to np. łóżeczko Dubi rosnące wraz z dzieckiem, dostępne w ofercie Sarenka.eu: https://sarenka.eu/24-dubi. Jest to łóżeczko z wyposażeniem, które łatwo przekształcisz w tapczanik.

Komoda do pokoju niemowlaka – sposób na porządek

Kolejny ważny mebel do pokoju dla niemowlaka to komoda. Możecie ją dokupić do łóżeczka Dubi, ponieważ ta kolekcja mebli dziecięcych obejmuje wszystkie najważniejsze mebelki. Są wykonane z materiałów pokrytych ekologicznymi farbami z atestem bezpieczeństwa, a ich okucia zapewniają ciche domykanie. W ten sposób łatwo zaaranżować całość wnętrza, gdzie wszystko będzie ze sobą harmonizowało.

Kolekcja Dubi

Komoda dziecięca Dubi https://sarenka.eu/dubi/113-dubi-komoda-3sz.html jest bardzo pojemnym meble, w którym z łatwością przechowasz wszystkie dziecięce ubranka, pieluszki i inne potrzebne gadżety. Do zestawu można dokupić także pasujący przewijak oraz skrzynię na zabawki. Taka skrzynia będzie też znakomitym siedziskiem, przydatnym np. podczas śpiewania kołysanek czy karmienia.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom