NewsUroda

Nowość w Drogerie Natura – Kobo, My Secret, Sensique

Tegoroczna jesień dzięki Drogeriom Natura nie jest szara, bura ani smutna. Co rusz zaskakuje ona nas nowościami od marek Kobo, My Secret, Sensique. Mamy tu szeroki wybór produktów idealnych do makijażu, zarówno tego delikatniejszego codziennego, jak i bardziej mocnych odsłon. Dziś pokaże Wam niektóre z nich.

My Secret Natural Beauty Eyeshadow Palette – edycja limitowana

Potrójne paletki cieni, w których znajdziemy odcienie idealne zarówno do dziennego, jak i wieczornego wydania naszego makijażu. Ich formuła jest jedwabista,
silikonowo – mineralna. Trzymają się one powieki bardzo dobrze przez cały dzień, nie rolują się i nie zbierają w załamaniach. Używałam ich bez bazy, dlatego tym bardziej mogę mówić o super efekcie jaki dają. Cienie z paletek są dobrze napigmentowane. Oczywiście moim faworytem jest paletka z brązami.

My Secret Natural Beauty Ocean Storm

 

My Secret Natural Beauty Sweet 'n’ Spicy

 

My Secret Natural Beauty Path Through the Dunes

 

Kobo Professional Creamy Camouflage correcting&contouring

Kremowe
korektory Kobo są przeznaczone do maskowania niedoskonałości skóry i
neutralizowania cieni pod oczami.  Wyróżniają się trwałością i świetnym kryciem. Ładnie stapiają się ze skórą i kamuflują sińce pod oczami oraz cienie. Nie obciążają skóry, nie tworzą skorupy, a naniesione pod oczy nie podkreślają zmarszczek i nie wchodzą w załamania. Obecność masła shea i olejku z pestek moreli powoduje, że korektory nie wysuszają skóry i są odporne na ścieranie. Chłodna kolorystyka pasuje do jasnej karnacji. Dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: 401 Fair, 402 Light Beige, 403 Natural Beige

Sensique Sensitive Skin High Coverage Liquid Concealer

Korektory od Sensique oprócz ukrycia niedoskonałości skóry, dodatkowo mają ją zmatowić. Mamy tu do czynienia z kolorystyką w bardziej cieplejszych barwach niż w przypadku Kobo. Myślę, że spiszą się u osób posiadających średnią i ciemną karnację. Korektory nie odznaczają się na skórze, nie ścierają ani nie rolują. Bez problemu radzą sobie z zakryciem sińców pod oczami oraz drobnych niedoskonałości. Dostępny w trzech odcieniach: 1 Porcelain, 2 Light Beige, 3 Sand Beige.

Jak się Wam podobają te nowości? Ja jestem bardzo ciekawa czym jeszcze zaskoczy nas Drogeria Natura w tym sezonie.  

Przy okazji chciałabym Was zapytać czy wiecie gdzie zgłosić się w razie wypadku? Jestem ubezpieczona, jednak jeśli chodzi o odszkodowania to niestety, ale firmy strasznie kręcą i zalegają z ich wypłaceniem. Sama miałam niedawno problem, jednak pomogła mi go rozwiązać firma zajmująca się zawodowo takimi sprawami. Czemu o tym wspominam? Właśnie po to, aby Was ostrzec, pamiętajcie, że sami nie zdziałamy zbyt wiele. Warto oddać się w ręce profesjonalistów. 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News