ModaNews

Twinkle Deals Online – przegląd zamowienia

Twinkle Deals Online to dla mnie całkiem nowy sklep, który stosunkowo niedawno dołączył do listy chińskich sieciówek z którymi mam okazję współpracować. Oczywiście z
ochotą zabrałam się do przeglądania ich strony w celu wypatrzenia jakiś perełek. Nie byłabym sobą, gdybym nie przejrzała wszystkich dostępnych działów. Decyzja była bardzo trudna, gdyż w każdym znalazłam coś dla siebie. Jednak w końcu postawiłam na cztery rzeczy, które w końcu do mnie dotarły i dziś je Wam pokażę.
Po pierwsze elegancka koszula Slim Long-Sleeved Wild Lapel White Shirt  z kołnierzykiem i wyhaftowanymi ptaszkami. Myślę, że przyda się na wiele okazji. Koszula jest wykonana z bawełny, trochę sztywniejsza i elegancka. Fajnie się nosi, doskonale nadaje się do pracy, czy nawet na randkę. Jestem z niej zadowolona, haft wykonany bardzo starannie.

Koszulki na lato. Jakiś czas temu już wspominałam, że w
mojej szafie brakuje właśnie takich zwykłych t-shirtów. Dlatego też kolejne trzy moje pozycje z zamówienia to właśnie koszulki w typie casualowym. Pierwsza szara bawełniana Short Sleeve Graphic Tee. Z tyłu napis Drake. Nosi się przyjemnie chociaż myślałam, że będzie bardziej oversize.

Biały T-shirt również wykonany z bawełny. Większy dekolt sprawia, że jedna strona opada luźno na ramię. Nosi się bardzo fajnie. Jakość wykonana również solidna.  Short Sleeve T-Shirt
 
 

Tak wyglądało moje pierwsze zamówienie z Twinkle Deals Online.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda