LifestyleNewsPorady

Jak wybrać idealne zaproszenia ślubne?

Wybór zaproszeń ślubnych jest bardzo ważnym elementem przygotowań do naszego wielkiego dnia. Warto pomyśleć więc o tym, aby wszystkie elementy na ślubie ze sobą współgrały – dekoracja sali weselnej, przystrojenie kościoła, motyw przewodni czy właśnie zaproszenia. Przygotowałam dziś dla Was kilka wskazówek, które mam nadzieję, że pomogą Wam wyborze tych idealnych.
Po pierwsze i najważniejsze – nie dajcie się zwariować. Tak warto zwracać uwagę na to co aktualnie jest „na czasie”, lecz jeśli nie do końca Wam to odpowiada, darujcie sobie modę i wybierzcie, te kolory przewodnie, które według Was są najpiękniejsze. Pamiętajcie, że zarówno ślubne zaproszenia, jak i kolorystyka całej uroczystości, musi odpowiadać właśnie Wam, a nie panującym trendom i innym gościom.
Ślubne zaproszenia, które trafią do rąk gości, z pewnością będą wskazówką do tego, w jakim stylu planujecie zorganizować zasugerują wesele. Warto więc dostosować je do stylistyki całej uroczystości.  Jeśli szukacie zaproszeń w rozmaitych stylach i stawiacie na szeroki wybór wzorów i formatów, sprawdźcie ofertę Zapi.pl. Znajdziecie tam zaproszenia od klasycznych i bardzo eleganckich, po nowoczesne, w stylu funny, czy romantyczne. Do zaproszeń możecie dobrać akcesoria na ślub i wesele, w skład których wchodzą karty menu, winietki na stół, etykiety na alkohol, księgi gości, czy podziękowania.
Ślubne zaproszenia powinny odzwierciedlać Waszą osobowość i zainteresowania, a więc jeśli nie lubicie pastelowych kolorów, nie bierzcie ich na siłę, tylko dlatego, że w danym sezonie królują pastele. Wybierzcie tylko takie kolory, które to Wam odpowiadają. Do tego dopasujcie grafikę, taką, jaką uznacie za najpiękniejszą. Dzięki temu Wasze zaproszenia będą miały niepowtarzalny charakter.
Jeśli chodzi o treść zaproszenia to informacje, jakie powinny znaleźć się w zaproszeniu są następujące: data, miejsce, godzina ślubu oraz wesela. Treść drukowana na zaproszeniach, w zależności od upodobań, może być oficjalna lub bardziej osobista. Możemy również dołączyć zabawny wierszyk sugerujący gościom co Młoda Para chciałaby otrzymać zamiast kwiatów. Warto dołączyć prośbę o potwierdzenie przybycia, wraz z terminem do kiedy należy to przybycie potwierdzić.
Fajnym pomysłem jest również prośba o przesłanie kilku próbek zaproszeń przed ostatecznym wyborem. Dzięki temu zapoznacie się z rzeczywistym wyglądem zaproszeń i unikniecie przykrych niespodzianek. Pamiętajcie, że dobrze będzie gdy, będą one współgrały z kolorem przewodnim wesela, jednak czasem nie zaszkodzi delikatne przełamanie motywu dekoracji.
 
A czy Wy macie już wielki dzień za sobą ? Czy jeszcze jesteście przed?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Lifestyle