DzieckoGadżetyNews

Smartwatch dla dziecka – Garett kids Trendy 4G

Julia skończyła już 6lat, a co za tym idzie rozpoczęła wielka przygodę że szkołą. Chodzi do zerówki w której ma kontakt z klasami starszymi, dlatego też na ten czas postanowiłam dać jej zabezpieczenie, dzięki któremu będę wiedziała „co u niej”. Oczywiście mowa o smartwatchu dla dziecka. Jaki wybrałam?

W przypadku urządzenia dedykowanego dzieciom skupiłam się na marce Garett. W jej asortymencie znalazłam smartwatcha dla dzieci, który posiada ono kilka praktycznych funkcji, na które warto zwrócić uwagę. Po pierwsze i najważniejsze to GPS, dzięki któremu dokładnie wiemy, gdzie jest nasza pociecha. Wszystko z dokładnością miejsca, adresem i zaznaczonym punkcie na mapie, która widzimy w aplikacji. Kolejną ważnym punktem jest Geo ogrodzenie, które umożliwi wprowadzenie ograniczonego obszaru, w którym powinno znajdować się Twoje dziecko. Jeśli wyjdzie poza wyznaczony teren natychmiast dostaniemy o tym informację.

Przycisk SOS to poczucie bezpieczeństwa nie tylko dla rodziców, ale również dla samego dziecka. Gdy poczuje zagrożenie włącza go a my natychmiast otrzymujemy sygnał, że nasze dziecko potrzebuje pomocy. Jeszcze warto wspomnieć o bardzo ważnej funkcji, jaką jest monitoring rozmów. Oczywiście w przypadku starszych dzieci warto używać go z rozwagą, pamiętając, że należy im się również prywatność. Natomiast fajnie sprawdzi się w szkole, gdy chcemy wiedzieć czy na przykład nikt nie dokucza naszemu dziecku. Wtedy zegarek „dzwoni” do nas, my odbieramy połączenie i mamy możliwość przysłuchania się prowadzonych rozmów.

Smartwatch Garett kids Trendy 4G

Wyżej wymienione cechy posiada właśnie wspomniany smartwatch. Garett kids Trendy 4G jest dostępny w trzech kolorach. My posiadamy oczywiście różowy. Julka czuje się zdecydowanie lepiej, gdy wie, że w razie czego zawsze może do mnie zadzwonić. Ja również wiem, gdzie się dokładnie znajduje, dzięki lokalizacji.

 

Aby zegarek działał wystarczy włożyć do niego kartę sim. Jeśli dziecko ma móc wykonywać połączenia, powinna ona posiadać środki na koncie. Teraz zapisujemy numery telefonów i już jest gotowy. Wszystkie polecenia , zmiany w smartwatchu dokonujemy z pozycji telefonu w aplikacji Garett Tracker.

Warto dodać, że nie musi on być blisko zegarka. Wystarczy, że urządzenie jest w sieci. Jest to niezwykle praktyczne urządzenie łączące zalety telefonu i zegarka. Jeśli przekonałam Was do jego zakupu to mam coś specjalnego – kod rabatowy. Wystarczy wpisac czarymarty20 na stronie garett.com.pl daje on rabat w postaci 20% na nieprzecenione produkty.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko