DomNews

Jak udekorować pokój dziecka bez remontu?

Już od jakiegoś czasu szukam czegoś co sprawi, że pokój Julii stanie się pokojem z bajki :). Mam mniej więcej wizję tego w głowie, jednak wciąż nie mogę natrafić na odpowiednie przedmioty. Dlatego, też zostawiłam je na koniec urządzania i zaczęłam od ścian. 

Szukałam czegoś co ozdobi ścianę, jednak nie będzie ono na niej na stałe. Wiadomo, dzieci rosną, gusta zmieniają się. To co podoba nam się dziś, wcale nie musi podobać się nam jutro. Z takim założeniem właśnie natrafiłam na sklep https://eudajmonia.eu/ to był strzał w dziesiątkę! To co znalazłam w nim całkowicie odpowiadało moim potrzebom. Myślę, że może też zainspirować niejednego z Was. Co dokładnie znalazłam?

Naklejki ścienne do pokoju dziecięcego

Oczywiście mój wybór padł na naklejki ścienne, jednak sam sklep oferuje, oprócz nich, tapety oraz wszelkiego rodzaju plakaty. Wzór, który wybrałam to  naklejki z motywem zwierząt. Dlaczego? Bo Julka wprost je uwielbia. Bylam naprawdę zaskoczona jak pięknie są odwzorowane kolory oraz szczegóły każdego że zwierzęcia.
Fot. Eudajmonia.eu

Fot. Eudajmonia.eu

Szablon z naklejkami dostarczono do mnie błyskawicznie, zapakowany w solidną tubę chroniącą przed uszkodzeniem. Oczywiście dołączono również instrukcję. Zabrałam się z pracy i mogę Wam powiedzieć, że efekt końcowy wygląda naprawdę fajnie. Warto poświęcić chwilę i sprawić dziecku frajdę nową ozdobą pokoju. Tym bardziej, że nie jest to stała zmiana i w każdej chwili, gdy tylko dziecku się coś odwidzi, możemy zamienić obraz na ścianie na zupełnie inny. Mamy naprawdę mnóstwo możliwości do wyboru.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom