ModaNews

Kolorowe skarpetki nie do pary – jak je nosić?

Kto z Was nie lubi kolorowych skarpet? Jednak czasem skompletowanie ich stanowi nie lada wyzwanie. Dlatego też powstały kolorowe skarpetki nie do pary. Jaka jest ich idea?

Pomysł skarpetek nie do pary wziął się z obchodów światowego dnia Zespołu Downa. To właśnie wtedy na znak solidarności zakładamy dwie różne skarpetki. Moda ta na dobre wkradła się do współczesnych trendów i na co dzień również możemy zauważyć osoby noszące kolorowe skarpetki nie do pary. To oryginalne rozwiązanie, które wygląda naprawdę świetnie, nawet w połączeniu z poważnym garniturem. Jak nosić skarpetki nie do pary? Czy obowiązują tu jakieś zasady?

Jak nosić kolorowe skarpetki?

Zasada by skarpetki były zawsze dopasowane do koloru spodni, już dawno nie jest aktualna. Dlatego też myśląc o tym, jak nosić kolorowe skarpetki nie do pary powinniśmy przede wszystkim ją złamać. To element garderoby, który powinien być jak najbardziej wyrazisty i zauważalny. Ma być przede wszystkim wyjątkowo.

Znajdź w swojej garderobie coś, co będzie pasowało do skarpetek, lub też będzie z nimi kontrastowało. Najważniejsze by inni, patrząc na Ciebie, mieli wrażenie spójności i przemyślanej całości. Eleganckie stylizacje mogą zawierać w sobie jeden wspólny element koloru, na przykład kolor krawatu. Na co dzień warto pozwolić sobie na kontrast np. żółte skarpetki w pandy do granatowej koszulki. 

Łam wszelkie zasady i daj się ponieść swojej wyobraźni. Kolorowe skarpetki nie do pary będą świetnym początkiem zabawy garderobą. Kolory i wzory na skarpetkach mogą odzwierciedlać Twój humor, a nawet pogodę za oknem. Masz w tym zakresie pełną swobodę działania, wykorzystaj to.

 

 

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

1 Comment

  1. Piękne wzory! Jestem uzależniona od kolorowych skarpet z zabawnymi motywami.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Moda