Inne

Share Week 2020 – blogi, które polecam

O akcji Share Week dowiedziałam się w tym roku, gdyż wcześniej nie miałam pojęcia o jej istnieniu. Dlatego też ten rok to mój debiut jeśli chodzi o udział w tym wydarzeniu. Na pomysł stworzenia jej wpadł Andrzej Tucholski.

O co chodzi w tej akcji? To proste – polecasz blogi, które cenisz i lubisz. Osoby, które dzięki swojemu pisaniu zdobyły Twoją sympatię. Strony, które mają dla Ciebie wartość i czytasz regularnie, które chcesz by zostały poznane przez większą publiczność.

Pod koniec akcji Andrzej zrobi podsumowanie i wśród wszystkich zgłoszeń wyłoni te z największą ilością poleceń. Jedną z zasad wzięcia udziału w Share Week jest stworzenie wpisu na własnym blogu. Zasad jest więcej, dlatego też polecam zajrzeć na stronę autora.

Czas na moje typy – to 3 blogi, które czytam regularnie i staram się odwiedzać codziennie.

Monika WB

To dziewczyna szczególnie mi bliska. To ona wprowadziła mnie w tajniki blogowania i pewnie nie byłabym teraz tu, gdzie jestem, gdyby nie jej pomoc. Jej blog to samo życie i zdrowe podejście do niego. Monika ma głowę nie od parady ;), każdy z jej artykułów jest wartościowy, dzięki niej wiem o rzeczach, o których nie miałam pojęcia. Moniko, dziękuję! <3

Matka Też Człowiek

Jestem matką dlatego też mój drugi ulubiony blog to ten pisany przez matkę. Tak jak ja ma córkę i zmierza się z jej wychowaniem. Jej rady są dla mnie cenne. Marta – dzięki!

 

Matko Jedyna

Również matka – tym razem dwóch córek. Codziennie z uśmiechem i optymizmem, mimo choroby córki. Gdy czytam jej posty, uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Magda – dzięki, że piszesz!

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Inne