NewsPorady

Co kupić ukochanemu na Walentynki?

prezent na walentynki
prezent na walentynki

Walentynki już za chwilę, dlatego warto już dziś pomyśleć o idealnym prezencie dla Waszego mężczyzny. Jeśli nie obchodzicie Święta Zakochanych, to taki prezent możecie również podarować w inny dzień, gdyż zawsze jest fajnie dostać drobny upominek nawet bez okazji.

Ja bardzo lubię obdarowywać innych prezentami i zobaczyć uśmiech na twarzy innej osoby. W tym roku zdecydowałam się na prezent spersonalizowany ze sklepu Mygiftdna i w dzisiejszym wpisie przygotuję Wam malutkie zestawienie przykładowych podarunków dla ukochanego. Więc zaczynamy zestawienie na pomysł na prezent na walentynki.

Słój życzeń

Jeśli Ty i Twój mężczyzna jesteście ciągle na etapie wspólnych randek, to taki słój życzeń Kupony Randkowe będzie fajnym, niecodziennym pomysłem na Walentynki. Przy pomocy kreatora na stronie możesz wybrać, jaki ma być kształt słoja, kolor piór oraz wstążki. Możesz także zdecydować jaka treść ma się znaleźć na wszystkich 31 karteczkach. W kreatorze istnieją już gotowe teksty na karteczkach, które pojawią się podczas personalizacji, ale możesz stworzyć także swoje indywidualne. Efekt pracy można śledzić podczas procesu personalizacji.

prezent na walentynki

Bob Budowniczy – Multitool

Kolejna propozycja to Bob Budowniczy – Multitool, będzie idealnym prezentem jeśli Twój mężczyzna to tak zwana złota rączka. Narzędzie wielofunkcyjne o wymiarach 136x72x20 mm (gdy jest złożone) zostało wykonane z połączenia solidnego metalu i wyszukanego drewna. Tradycyjne kombinerki dodatkowo pełnią funkcję młotka. Wszystkie funkcje narzędzia to: nóż, śrubokręt krzyżowy i płaski, otwieracz do butelek, piła, pilnik, przecinak do drutu, kombinerki, młotek. Całość dodatkowo zapakowana jest w praktyczne etui, które można przypiąć do paska od spodni.

Taca śniadaniowa Drzewo Rodzinne

Ostatnia z moich propozycji to taca śniadaniowa Drzewo Rodzinne. Być może będzie ona pretekstem do zrobienia wspólnego romantycznego śniadania, nie tylko w Walentynki. Taca śniadaniowa wykonana z wysokiej jakości lakierowanego drewna sosnowego w kolorze ciemnego brązu. Stolik o wymiarach 50×30 cm, pomieści nawet najbardziej obfite śniadanie, a utrzymają je stabilne nóżki, które można złożyć i schować na spodzie tacy. Tacę również możemy spersonalizować, dodać swoje imiona, nazwisko rodowe. Taka taca to nie tylko przydatny gadżet, ale również świetna forma pamiątki.

prezent na walentynki

 

Oczywiście pomysłów jest zdecydowanie więcej, jednak najważniejsze jest to, abyśmy ten jak i inne dni spędzali razem. Nawet jeśli nie obchodzicie Walentynek ;). Inne pomysły na Prezent Na Walentynki można zobaczyć na stronie MyGiftDNA.pl.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News