DzieckoNewsPorady

Pomysł na prezent dla 3 latki

Już niedługo, bo za półtora miesiąca, moja córka kończy 3 latka, a więc najwyższy czas, aby zacząć rozglądać się za prezentami. Moje poszukiwania zaczęłam oczywiście od sklepów z zabawkami i tak natrafiłam na sklep internetowy manito.pl. I w zasadzie nie musiałam już szukać dalej, gdyż posiada on tak bardzo szeroką gamę zabawek (i nie tylko), że na pewno znajdę tutaj prezent dla 3latki. Pytanie tylko na co się zdecydować, gdyż propozycji znalazłam wiele. Pokażę Wam kilka najciekawszych i liczę, ze w komentarzach dacie znać, która z moich propozycji przypadła Wam najbardziej do gustu.

 

Pierwsza propozycja to zestaw Mały Lekarz – wózek z akcesoriami. Może okaże się to małym krokiem to wyboru zawodu w przyszłości.

Zestaw mały lekarz WÓZEK z akcesoriami

Zapf Baby Born Interaktywne koniki to propozycja obok, której również nie mogłam przejść obojętnie, gdyż moja córka to wielka fanka zwierząt, a w szczególności koników.
Dwa interaktywne konie Baby Born, to wspaniała gratka dla każdej dziewczynki, która uwielbia konie i kucyki. Baby Born uwielbia konie, często na nich jeździ i dba o ich zdrowie i sierść regularnie je szczotkując. Mały źrebak to oczko w głowie Baby Born, kocha go oraz dba o niego. Mama źrebaka natomiast pozwala na sobie jeździć, posiada odczepianą uprząż oraz siodło, które umożliwia poruszanie się na koniku.
Ostatnia z moich propozycji, to lalka – lista prezentów bez lalki byłaby niekompletna. Wybrałam Zapf Baby Born Interaktywny prysznic. Lalka pod prysznicem to dopiero nowość ;). Moja córka ma czasem dni kiedy nie ma ochoty wskakiwać do wanny (pomijam fakt, że gdy do niej w końcu wejdzie to nie może z niej wyjść 😉 ), myślę, że taka lalka mogłaby przekonać ja do pójścia na kąpiel, właśnie w takie dni.
ZAPF BABY BORN Interaktywny prysznic
Baby Born bardzo starannie dba o higienę, dlatego częste prysznice to czysta przyjemność. Ten stylowy i interaktywny prysznic urozmaici zabawę lalkami Baby Born. Został dostosowany dla laleczek o maksymalnej wysokości 43 cm. Prysznic pryska prawdziwą wodą, wystarczy że nalejesz niewielką ilość do zbiornika i uruchomisz prysznic, do prysznica laleczka wejdzie otwierają drzwiczki a ty dostosuj wysokość prysznica. Prysznic działa po przekręceniu misia na dolnej części prysznica – nie ma potrzeby używania pompki. Po skończonej kąpieli, laleczkę można dokładnie wytrzeć załączonym do zestawu ręczniczkiem.

I jak Kochani, na którą propozycję powinnam się zdecydować?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dziecko