NewsPorady

Pomysł na biznes – salon fryzjerski

Jakiś czas temu moja siostra wpadła na pomysł założenia własnej firmy. Chciałaby, aby było to związane z jej wykształceniem. Jako, że z zawodu jest stylistyką fryzjerką to nie mogło to być nic innego jak salon fryzjerski. Poprosiła mnie, abym wraz z nią przejrzała oferty w poszukiwaniu wyposażenia salonu. W ten sposób natrafiłyśmy na enzopolska.pl

 

Enzo Polska jest to sklep internetowy, oferujący przede wszystkim kompleksowe
wyposażenie salonu fryzjerskiego. Posiada szeroką gamę produktów, w której my znalazłyśmy wszystkie odpowiednie akcesoria fryzjerskie, jak i meble potrzebne do salonu. Wysokiej klasy profesjonalny sprzęt daje nam gwarancję jakości i pozwoli wyposażyć miejsce pracy siostry w jak najlepszy sposób. A co wybrałyśmy z oferty?

Przede wszystkim podstawowe akcesoria fryzjerskie jakimi są nożyczki do strzyżenia, grzebienie, pędzelki do farb, szczotki, peleryny i inne narzędzia bez których żaden salon nie ma racji bytu. Niezwykle wygodną opcją jest to, że znalazłyśmy wszystko w jednym miejscu. Nie musimy dokonywać zakupów na różnych stronach i martwić się o czas dostawy.

Jeśli chodzi o meble, to tak jak wspomniałam wyżej, je też tutaj znalazłyśmy. Po pierwsze – myjnia do salonu. Zdecydowałyśmy się oczywiście na wersję profesjonalną Olga plus armatura. Produkt cechuje się niską ceną za dobrą jakość. Jeśli chodzi o sam start salonu to koszty są dla nas bardzo ważne, dlatego też jest to ogromny plus. Kolejnym zakupem były 4 fotele Barberking. To niezwykle wygodne i nowoczesne meble. Zapewnią potencjalnym klientom maksymalne uczucie komfortu podczas wykonywanych zabiegów.

Oczywiście w salonie fryzjerskim nie może zabraknąć wózka – pomocnika na wszystkie akcesoria fryzjerskie. Zamówiłyśmy 4 takie sztuki, aby przy każdym stanowisku był po jednym. Pomocnik jest praktyczną szafką na akcesoria fryzjerskie. Posiada 4 półki z możliwością wysuwania ich dwustronnie. Posiada także 5 ramienną podstawę, dzięki czemu bardzo szybko znajdzie się tam gdzie go potrzebujemy. Góra pomocnika jest wykonana ze stali, przez co jest o wiele bardziej wytrzymała porównując do innych pomocników plastikowych. Myślę, że będziemy zadowolone.

Na razie wybrałyśmy tyle, jednak czekamy na Wasze sugestie. Czy znacie jeszcze inne niezbędne rzeczy, które powinny znaleźć się na wyposażeniu salonu fryzjerskiego?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News