DomNews

Parownica SteamOne S-Travel – recenzja

Wybierając odpowiednie urządzenie do prasowania ubra warto na początku oszacować częstotliwość prasowania. Mamy do wyboru żelazko na przykład ze stacją parową w przeznaczeniu do prasowania większej ilości ubrań. Natomiast w przypadkach sporadycznego prasowania odpowiednia będzie parownica. Sprawdzi się także dla ludzi zapracowanych, chcących na szybko odświeżyć parę ubrań. Doskonała podczas wypadów, delegacji czy wycieczek.

Parownica SteamOne S-Travel

Moc i jakość

Parownica SteamOne S-travel to urządznie o mocy 1400 W. Strumień pary, który wytwarza, wynosi 24 gramy na minutę. Sprawia to, że jesteśmy w stanie szybko i wygodnie pozbyć się zagnieceń na ubraniach. Dodatkowym atutem jest to, że płyta parowa wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej nie zostawia śladów na ubraniach. Parownica posiada zbiornik na wodę o pojemności 260ml i praca na niej wynosi 15minut.

Parownica SteamOne S-Travel

Główne zalety tej parownicy:

  • Wskaźnik ciepła pokazuje, kiedy jest gotowa do użytku, nie ma potrzeby ciągłego naciskania przycisku
  • Ubrania bez zagnieceń nawet w podróży
  • Kompaktowe wymiary
  • Automatyczne wyłączanie się gdy zbiornik na wodę jest pusty
  • Tryb przerwy
  • Uchwyt z przyssawką pozwala na parowanie na wybranej wysokości
  • Przewód o długości 2 m

Parownica SteamOne S-Travel

Parownica Steamone S-Travel na początku wydawała mi się urządzeniem zbędnym i miałam wątpliwości czy w ogóle da radę cokolwiek wyprasować. Jednak odkąd jej używam moje codzienne czynności trochę się zmieniły. Do prasowania nie potrzebujemy rozkładać deski do prasowania. Bierzemy urządzenie w rękę i zwyczajnie prasujemy. Najlepiej po prostu powiesić ubranie na wieszak, przyczepić do szafki za pomocą przyssawki, która znajduje się w zestawie. Teraz możemy zacząć prasować nasze ubrania.

Parownica SteamOne S-Travel

Urządzenie szybko się nagrzewa, wystarczy 30 sekund, aby zacząć prasowanie. Dla najlepszego efektu prasujemy z góry na dół wg zaleceń producenta. Parownica posiada dość duży pojemnik na wodę, który pozwala wyprasować od 2-4 koszul. Radzi sobie z zagnieceniami na letnich sukienkach, bluzeczkach czy nawet bawełnianych koszulach i marynarkach. Dotrzemy za jej pomocą w miejsca, gdzie żelazkiem nie możemy dotrzeć np. wszelkiego rodzaju falbanki. Parownica posiada 3 tryby: prasowanie z ciągłym wyrzutem pary, blokadę pary oraz manualny wyrzutu pary. Jej dodatkowym atutem jest 2 metrowy kabel, który sprawdzi się też przy prasowaniu np. firanek.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom