NewsUroda

Paleta róży kremowych Ultra blush palette All about cream MakeUp Revolution

Kolejna przygoda z Make Up Revolution. Tym razem sięgnęłam po paletę róży, która jest dość uniwersalna. Znalazłam ją na notino.pl . Jak się sprawdziła? Czy zadowoliła mnie, tak jak inne kosmetyki z tej marki?

Luksusowa paletka różów Makeup Revolution Ultra Blush Ultra Blush zawiera odcienie różnych kolorów na uroczyste okazje i do codziennego makijażu.

Właściwości:

  • zapewni zdrowo wyglądające policzki
  • piękne intensywne kolory
  • szeroka skala odcieni
  • odcienie matowe i błyszczące

Sposób użycia:
Za pomocą pędzelka, aplikatora lub opuszkami palców nanieś róż na kości policzkowe. Rozetrzyj, aż uzyskasz pożądany efekt.

Makeup Revolution Ultra Blush

Jest to paleta róży o kremowej konsystencji. Składa się z 8 kolorów: 3 różowe, 3 brzoskwiniowe i 2 pozostałe wpadające w brązy (oczywiście w mocnym uproszczeniu). Nie znajdziemy w nich świecących drobinek, czy perły. Róże są lekko tłuste i świetnie napigmentowane. Bardzo ładnie się rozcierają przy aplikacji na skórze.

W palecie Makeup Revolution Ultra Blush kolory są piękne i bardzo uniwersalne, a dzięki temu, że mamy ich w palecie aż 8, to myślę, że spokojnie dopasujemy je do naszej cery, mając każdy typ urody. Są mega trwałe, naniesione na moją skórę utrzymały się na niej cały dzień. W kosmetykach tego typu nie zdarza się to zbyt często. Myślę, że pokochają ją fanki kremowych konsystencji.

Znacie tę paletę? A może macie doświadczenie z innymi kosmetykami z tej marki? Chętnie poznam Wasze opinie, gdyż planuje kolejne zakupy z Makeup Revolution już niedługo.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News