DomNews

Only Eco – Hipoalergiczne środki czystości

Odkąd jestem mamą bardzo świadomie wybieram produkty przeznaczone do naszego codziennego użytku. Ze szczególną troską wybieram tym bardziej te, które będą miały styczność ze skórą mojego dziecka. Dlatego w moim domu pojawił się hipoalergiczny płyn do mycia naczyń oraz hipoalergiczny płyn do prania ubranek i pościeli dziecięcej od Only Eco.

 

 

Only Eco Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń
Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie usuwa zabrudzenia, działa antybakteryjnie. Gliceryna nabłyszcza, chroni i pomaga zapobiegać ponownemu zabrudzeniu.

Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń  jest skoncentrowany, dzięki czemu jest niezwykle wydajny.  Można go stosować dodając już 4ml (1 łyżeczkę) do wody w zlewie, w ten sposób powinno nam wystarczyć na 2.000 naczyń z jednej butelki. To około 250 myć. Produkt jak się domyślacie nie zawiera żadnych substancji zapachowych, jest hipoalergiczny. W przypadku płynu do naczyń nie oczekuje pięknego zapachu a działania i skuteczności w myciu. Nie zawiodłam się, gdyż bardzo dobrze radzi sobie z zabrudzonymi naczyniami. Jeśli chodzi o działanie na skórę dłoni to także przyjemne zaskoczenie. Nie jest ona wysuszona ani podrażniona. W zasadzie nie mam potrzeby sięgania po krem do rąk po jego użyciu. Myślę, że zostanie on w mojej kuchni na dłużej, gdyż spełnił moje oczekiwania.

Only Eco Hipoalergiczny płyn do prania ubranek i pościeli dziecięcej
Wydajny i skuteczny płyn do prania różnego rodzaju dziecięcych tkanin białych i kolorowych. Wytwarzana przez mikroorganizmy, naturalna biosurfaktyna z rzepaku skutecznie usuwa zabrudzenia, działa antybakteryjnie. Gliceryna wygładza i uelastycznia włókna tkanin, sprawiając, że stają się one miękkie i miłe w dotyku. Mydło z oleju z oliwek pielęgnuje i wygładza włókna tkanin i jest delikatne dla dziecięcej skóry.

Płyn jak się domyślacie, również nie zawiera substancji zapachowych, dzięki czemu skutecznie zmniejsza ryzyko wystąpienia reakcji skórnych. Jeśli ktoś potrzebuje zapachu to zawsze można uzupełnić pranie o płyn do płukania. Produkt jest niezwykle wydajny. Przeznaczony do prania zarówno tkanin kolorowych jak i białych. Skutecznie usuwa zabrudzenia, wygładza i uelastycznia włókna tkanin. Ubranka stają się miękkie i delikatne w dotyku. Dodatkowo w składzie mamy mydło z oleju z oliwek, które pielęgnuje skórę malucha, natomiast gliceryna uelastycznia tkaniny. Pranie z nim to czysta przyjemność.

Jestem bardzo zadowolona z produktów Only Eco. Chętnie poznam kolejną gamę produktów z tej serii. A Wy macie doświadczenie z takimi hipoalergicznymi środkami czystości?  

Ostatnio na moim blogu pojawiły się wpisu z cyklu budowa domu. Poruszałam tam tematy ocieplania, jak i doboru odpowiednich drzwi. Niestety podczas budowy domu często natrafiamy na różne problemy, ja na przykład miałam problem z połączeniem dwóch przewodów. Dokładnie były to rurki od gazu, które zostały złączone w nietypowy sposób. Moi budowlańcy mieli problem jak się do tego zabrać. Na szczęście w sieci trafili na camlock. Problem rozwiązał się sam, gdyż złącza camlock to system złączy do szybkiego i łatwego łączenia dwóch przewodów giętkich. Pamiętajcie o tym, gdy będziecie mieli ten sam problem.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom