DomNews

O czym pamiętać przed urlopem?

Trwa czas wakacyjny, a co za tym idzie również okres urlopowy. Wielu z nas wyjeżdża na jakiś czas, a wtedy, zanim wyjedziemy, warto odpowiednio przygotować nasz dom. W jaki sposób? Na przykład sprawdzić czy nie zapomnieliśmy o żadnym niezapłaconym rachunku. Opróżnijmy też lodówkę z rzeczy, które mogą się przeterminować podczas naszej nieobecności. Dobrym sposobem będzie także zadbanie o porządek przed wyjazdem. Przecież miło jest po podróży wrócić do czystego domu. Zamiast zajmować się rozpakowywaniem walizek i porządkowaniem rzeczy będziemy wtedy mogli chwilę się zrelaksować. No, ale co w przypadku, gdy myślami już dawno jesteśmy na wakacjach i w głowie nam już co innego niż sprzątanie? Może warto pomyśleć o firmie, która oferuje sprzątanie mieszkań. Być może myślicie, że przecież nie każdego stać na taki luksus, bo zapewne nie kosztuje to mało. Jednak nic bardziej mylnego – sprawdziłam stawki i wcale nie są takie wysokie i nawet przeciętny zjadacz chleba może od czasu do czasu pozwolić sobie na taką wygodę :).
Moppy.pl to nowoczesna firma sprzątająca. Co ją wyróżnia? Sprzątanie zamawiasz w 3 minuty online, płacisz również w wygodny sposób, gdyż możesz wybrać przelew, kartę płatniczą lub opcję Przelewy24. Nie musisz być w domu podczas sprzątania, gdyż firma posiada ubezpieczenie na 1 mln złotych. Przed przystąpieniem do zamówienia w prosty sposób możesz wycenić usługę sprzątania mieszkania, lecz warto pamiętać o tym, że są to ceny orientacyjne, gdyż wszystko zależy od długości czasu sprzątania oraz stopnia zabrudzenia mieszkania. Jednak ceny jak już wspomniałam nie są wysokie, a koszt jednorazowego sprzątania zaczyna się od 111 zł za mieszkanie.
No dobrze zamówiliśmy sprzątanie i co teraz? To proste, po zarezerwowaniu usługi na stronie, otrzymujemy potwierdzenie drogą mailową wraz ze wszystkimi szczegółami zamówienia. My powinniśmy tylko przygotować środki czystości (chyba, że określiliśmy w zamówieniu, że również je potrzebujemy) i przybory do sprzątania, jakich ma użyć osoba sprzątająca. Czekamy na termin realizacji usługi, a później cieszymy się czystym i pachnącym domem po powrocie z urlopu.
Warto tu również wspomnieć, że firma posiada dodatkową ofertę, jaką jest możliwość zamówienia sprzątania również po remoncie. Możesz zamówić także kompleksowe sprzątanie mieszkania wraz z czyszczeniem tapicerki oraz dywanów specjalną maszyną. Na pewno ułatwi to i przyśpieszy nieco prace remontowe.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:Dom