NewsZdrowie

Jak oczyścić organizm z toksyn – Detox by Volante

Lato to dla mnie czas, gdy mój organizm po zimowym lenistwie i odpoczynku wraca na nowo do życia. Dlatego też różne kuracje staram się robić właśnie w tym okresie, gdzie mam więcej siły i witalności. Nasze ciało codziennie pochłania niezliczone ilości substancji
toksycznych, zarówno z wody, którą pijemy, powietrza, którym oddychamy,
jak i niezdrowego jedzenia. Najlepszym sposobem pozbycia się toksyn z
organizmu i zanieczyszczeń jest właśnie detox. Ostatnio zdecydowałam się na Detox by Volante, który jest suplementem diety stworzonym właśnie do oczyszczenia organizmu.
Detox by Volante powstał jako naturalny suplement diety z najwyższej jakości hiszpańskich składników. Produkt ten składa się z najwyższej jakości oliwy z oliwek i ekologicznego soku z cytryny. Przeznaczony jest do stosowania nawet 4 razy do roku. Należy jednak pamiętać o dwumiesięcznym odstępie miedzy kuracjami. Produkt został umieszczony w wygodnym poręcznym opakowaniu, które bez problemu można zabrać chociażby na wakacje. Pamiętajmy jednak o tym, że Detox by Volante nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
W opakowaniu znajdziemy 21 saszetek, które odpowiadają jednej kuracji. Ich zawartość to 10 mililitrów płynu, który kryje w sobie : 4,75ml oliwy, 4,75 ml soku z cytryny i 0,5ml lecytyny. Producent zaleca, aby detox przyjmować doustnie nie więcej niż 1 saszetkę dziennie na czczo, około 30 minut przed planowanym posiłkiem. Ja zazwyczaj przyjmowałam jedną porcję wraz z pierwszym posiłkiem, na przykład dodawałam do serka wiejskiego lub jogurtu. Mój poranek zaczynał się od kawy i Detoxu 😉

 

Oliwa z oliwek należy do grupy zdrowych tłuszczów, jest uniwersalna w kuchni, ma wysokie wartości odżywcze i przede wszystkim charakterystyczny, wspaniały smak. Mieszanina, w skład w której wchodzi sok z cytryny oraz oliwa z oliwek jest niezwykle cennym, domowym środkiem na leczenie wielu dolegliwości. To połączenie zawiera sporą ilość niezbędnych składników odżywczych. Taka mieszanka może być świetnym dodatkiem do śniadania, dzięki temu pomoże nam zwalczyć zarówno zaparcia, jak i ewentualne problemy z funkcjonowaniem układu pokarmowego. Sok z cytryny jak i oliwa z oliwek mają silne właściwości oczyszczające, i właśnie na tym zależało mi najbardziej. Dzięki tej kuracji organizm jest w stanie usunąć wszelkie zbędne pozostałości po procesach przemiany materii. Detox by Volante pomaga jeszcze bardziej przyspieszyć usuwanie tych toksyn. Pomaga także stymulować pracę wątroby, oraz chronić komórki naszego ciała przed negatywnym wpływem wolnych rodników spowalniając procesy starzenia.
Jak czuje się po przyjęciu miesięcznej kuracji? Jak najbardziej dobrze – mam wrażenie, że moje włosy i paznokcie trochę się wzmocniły. Organizm się oczyszczał, nie miałam żadnych problemów z przemianą materii. Myślę, że chętnie sięgnę po kolejną dawkę po dwumiesięcznej zalecanej przerwie.

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News