NewsUroda

Nowość ! Antyperspiranty Rexona Compressed

Ochrona przed potem stanowi ważną część mojej codziennej pielęgnacji. W tej kwestii od jakiegoś czasu jestem wierna jednej marce – Rexona. Jej antyperspiranty sprawdzały się u mnie nawet podczas fali ostatnich upałów. Dlatego też z wielką chęcią wypróbowałam nowość Rexona Compressed.

 

Rexona Compressed to zaawansowane antyperspiranty, które zapewniają długotrwałą ochronę przed potem nawet do 48h i gwarantują komfort stosowania oraz wysoką wydajność. Wszystko za sprawą przełomowej technologii, dzięki której poręczne opakowanie 75 ml jest tak samo wydajne jak standardowa puszka o pojemności 150 ml. Ponadto małe opakowanie to mniejsze zużycie aluminium i mniejsza emisja gazów. Teraz możesz dbać o siebie i o środowisko. Dodatkowo, antyperspiranty charakteryzują się wyjątkowym, świeżym zapachem.
Linia antyperspirantów Rexona Compressed dla niej i dla niego to nowy wymiar ochrony przed potem w poręcznym opakowaniu, które gwarantuje komfort stosowania i jest bardziej przyjazne dla środowiska. Antyperspiranty Rexona Compressed:
  • Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.

Bardzo polubiłam się z miniaturową wersją dezodorantu, gdyż jest on idealny do zabrania go ze sobą na wakacje, czy też do torebki i użycia w razie konieczności. Takie opakowanie pozwala również na utrzymanie ładu w mojej łazience i kosmetyczce. Myślę, że Rexona Compressed zostanie ze mną na dłużej. A Wy znacie tą wersję?

What is your reaction?

Excited
0
Happy
0
In Love
0
Not Sure
0
Silly
0

You may also like

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

More in:News